• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

[PHP] do-while

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,985
Likes
7,834
Location
127.0.0.1
#1
PHP:
<?php
do {
  if ($i < 100) {
    echo "Loading...";
    break;
  }
  $i *= $factor;
  if ($i < $minimum_limit) {
    break;
  }
  echo "Event Completed!";

} while (0);
?>
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,985
Likes
7,834
Location
127.0.0.1
#3

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,985
Likes
7,834
Location
127.0.0.1
#5
Pse jam kaq injorante ne fushen e teknollogjise. ahahahahha.
Gjithesesi flm per saqrimin! :)
Eshet dicka qe e kuptojne vetem ato qe e kan pasion gjuhen e programimit dhe e njohin ate jo fusha teknologjise sepse permbledh shum gjera.
Eshte sikur tme flasesh mua kinezce tani dhe translate mos egzistonte :p
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,297
Likes
1,472
#6
Eshet dicka qe e kuptojne vetem ato qe e kan pasion gjuhen e programimit dhe e njohin ate jo fusha teknologjise sepse permbledh shum gjera.
Eshte sikur tme flasesh mua kinezce tani dhe translate mos egzistonte :p
Do me thene meqe qenka kaq e specifikuar,e marr nje 5 sa me kalu klasen ne teknollogji. ahhahahahaha.
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,985
Likes
7,834
Location
127.0.0.1
#7
Do me thene meqe qenka kaq e specifikuar,e marr nje 5 sa me kalu klasen ne teknollogji. ahhahahahaha.
Mund te marresh dhe me shum se 5 hahahaha
 

Perseus

Llogari e mbyllur!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
505
Likes
326
#10
Une them ta mesosh nga fillimi.
Si fillim me dergo ca foto ne pv qe te njihemi me mire mbi baze programimi.
😂😂😂😂😂😂😂😂