Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pjesë nga filmat e preferuar

Lolipop

SB*SexyBrunnette*
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 3, 2020
Mesazhe
1,720
Pëlqime
1,963
Pikë
113
I vetmi film qe sme bajatet kurre!

78921
 

Lolipop

SB*SexyBrunnette*
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 3, 2020
Mesazhe
1,720
Pëlqime
1,963
Pikë
113
Dhe ky nga filmat hot ??

78928
 
  • Pëlqej
Reactions: ABC

aloe

I am not here🙂
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,502
Pëlqime
12,347
Pikë
113

Film i bukur,ma tregoi mami por me pelqeu shume?
 

aloe

I am not here🙂
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,502
Pëlqime
12,347
Pikë
113

Film i bukur?
 

aloe

I am not here🙂
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,502
Pëlqime
12,347
Pikë
113

Serialme Netflix shume mister dhe film i bukur!
 

aloe

I am not here🙂
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,502
Pëlqime
12,347
Pikë
113

Sa film i bukur?
 

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,855
Pëlqime
3,141
Pikë
113
Epo kur ben dashuri dhe i biri tetos @Ai_Tipi mos ngelte me djal ne kembe ???
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top