Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Po mashkulli .... ?‍♀️

Ç'lidhje ka kjo? Prinderit tane si ia ben nje shpi te xhaxhit enver 1+1 60m²?
Tani eshte bere qe si e si te shohe terezin time dhe te mos marrin disa pergjegjesi familjare. Te shijojn jeten per ca foto instagrami.
Prinderit tane kishin kihe dhe mentalitet tjeter gje qe nuk perputhet me mendimet e mia. Thashe do ju sherbej dhe kujdesem per ta, por kurrsesi te jetoj ne te njejten shtepi. Dua privatesine time! ?
Larg dhe te lumtur!
 
Ç'lidhje ka kjo? Prinderit tane si ia ben nje shpi te xhaxhit enver 1+1 60m²?
Tani eshte bere qe si e si te shohe terezin time dhe te mos marrin disa pergjegjesi familjare. Te shijojn jeten per ca foto instagrami.
Po kur prinderit ua hapin derën çifteve që janë në krizë ekonomike, të pa punë etj?
Tani i duan burrat në përgjithësi të pasur...
Ndaj e ceka më lart, kam punu vetë e kam luksin të jetoj si dua.
 
Po kur prinderit ua hapin derën çifteve që janë në krizë ekonomike, të pa punë etj?
Tani i duan burrat në përgjithësi të pasur...
Ndaj e ceka më lart, kam punu vetë e kam luksin të jetoj si dua.
Bashkejeton?
 
Une se kam provuar, mos e dasht zoti se sdo jetoja kurr. Do ju sherbeja, do kujdesesha per ta por kurrsesi ne te njejten Shtepi! Sado te mire te jene.
E njejta gje ndodh qe sdo jetoja as me prinderit e mi.
Qe te jemi te mire themi te gjith jetojme, por e verteta qendron ndryshe.
Privatësi..dakord...
Për humor kjo( në dhomën 4x4 bëj seks pa zë)?
 
Privatësi..dakord...
Për humor kjo( në dhomën 4x4 bëj seks pa zë)?
Po pikerisht pra Privatesia. Une ne shtepi dua te rri pa sutiena. Si te rri ne sy te vjerrit? Apo ti fus koçifozin? ?
Sexit po ja gjen zgjidhjen, shko hotel. Ka gjera e me te rendesishme.
 
Po pikerisht pra Privatesia. Une ne shtepi dua te rri pa sutiena. Si te rri ne sy te vjerrit? Apo ti fus koçifozin? ?
Sexit po ja gjen zgjidhjen, shko hotel. Ka gjera e me te rendesishme.
Ehh
Halle tshtypmesh paçim moj moter?
 
Prinderit tane kishin kihe dhe mentalitet tjeter gje qe nuk perputhet me mendimet e mia. Thashe do ju sherbej dhe kundesem per ta por kurrsesi te jetoj ne te njejten shtepi. Dua privatesine time! ?
Larg dhe te lumtur!
Nuk po te kundershtoj. Gjithesecili ka mendimin e vete. Personalisht, kur eksistojn mundesit, me duket si braktisje por e kuptoj edhe kendveshtrimin tend. Me e mire do ishte t'i kishe sa me afer.
 
Mos beni sikur harroni qe arsyeja kryesore pse shume cifte jetojn me prinderit eshte sepse u'a imponojn kushtet (ose ekonomike, ose pamundesia per te ofruar ndihm alternative per prinderit).

Cdo nuse qe e pranon kete gje, qe pershtatet (brenda arsyes, kuptohet) pa drama femijenore eshte nje zonje e vertet dhe burri i zgjuar do vleresoj dhe do e doj dyfish.
 
I arsimuar/ punësuar/ kompletuar e do jetoja e me prinderit e tij
Familjar
Punëtor
Besnik
I përpiktë dhe tmë dojë pa kushte
Tjerat i kam vetë.

I plotesoj kushtet, madje jam extra.
 
Po kur prinderit ua hapin derën çifteve që janë në krizë ekonomike, të pa punë etj?
Tani i duan burrat në përgjithësi të pasur...
Ndaj e ceka më lart, kam punu vetë e kam luksin të jetoj si dua.
Ehh, kemi marr me shume te keqia sesa te mira nga ku...va europ dhe kemi len shume gjera me vler e moral nga tradita shqiptare se propaganda e inferioritetit dhe e prapambetjes e dha rezultatin.
I duan te pasur se nuk duan te punojn por harrojne qe keta burra te till mbas nje fare kohe gjejn nje me te re e me te bukur ?
 
Mos beni sikur harroni qe arsyeja kryesore pse shume cifte jetojn me prinderit eshte sepse u'a imponojn kushtet (ose ekonomike, ose pamundesia per te ofruar ndihm alternative per prinderit).

Cdo nuse qe e pranon kete gje, qe pershtatet (brenda arsyes, kuptohet) pa drama femijenore eshte nje zonje e vertet dhe burri i zgjuar do vleresoj dhe do e doj dyfish.
Ty të lexoj me kënaqësi?
 
Dhe nese e konsideroni bashkeshortin thjesht si nje person qe duhet t'ju permbushi juve cdo deshire edhe kur nuk eshte e mundur apo e arsyeshme, atehere mos u cudisni nese edhe ai perfundon duke ju trajtuar si nje cope mishi apo edhe t'ju tradhetoj me ndonje tjeter.
 
Mos beni sikur harroni qe arsyeja kryesore pse shume cifte jetojn me prinderit eshte sepse u'a imponojn kushtet (ose ekonomike, ose pamundesia per te ofruar ndihm alternative per prinderit).

Cdo nuse qe e pranon kete gje, qe pershtatet (brenda arsyes, kuptohet) pa drama femijenore eshte nje zonje e vertet dhe burri i zgjuar do vleresoj dhe do e doj dyfish.
Askush nuk e ka harruar. E mesmja e arte do ishte qe edhe pse ne shtepi te ndara por te ishin afer. Mundesisht pallati perball nqs i njejti pallat eshte teper. Ka pas plot rast ku pleqt kan vdekur vetem ne shtepi duke pasur femijet gjall.
 
Ndjesë se nuk dhash mendimin tim ? si hapëse e temës. Mashkulli pra duhet të jetë:
1. Në kuzhinë - pjatalarës i mirë (njëri gatuan, tjetri lan).
2. Në sjellje - Macho Man i “mirë” (grusht kush ja prek Zonjën) ? shaka. Mjafton xhentilesa dhe maturia.
3. Në krevat - 24/7 on ?
??
 
Mashkulli :
1. Te laje enet
2. Te gatuaje
3 . Te ndere rrobat
4. Te hekurose
5. Te qepe çorapet
6. Te beje pazarin
Po te jete ne forme mbas ketyre ka domethenje
 
Duhet te laje dhe breket e gruas qe te jet i plotesuar si pas kushtet e permendura me larte ?‍♂️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.