• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Poezi thenje nga ju !

Eniueda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
549
Mosha
21
Në mes nesh kaq distancë
Mall pafund ndjejë...
Karshi nesh shumë dashuri
Sa e gjatë duket kjo largësi.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
3,593
O vashe qe me del si vegim,
Me nje buzeqeshje plot gezim,
E veshur e bardhe,
Ne mjegull e lar,
Je vec nje i larget mendim,
Se prane kam vetem micin tim.

Lol
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,899
Mosha
35
Location
Prague
Ne ikem
ju do vini
leshte lame
leshte do lini... :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
O forum ore forum
Që kundërmon aromë parfum
Çfarë të të them e nga të ia nis
Por dy llafe do i qendis:p

Që kur kam hyrë këtu
Nuk po di derën nga të dal..
Ama një cel e kam shkatërru :p
Por kam njohur persona faqebardhë.


Jam anëtare e thjeshtë
Dhe pse listën e kryesoj
Desha të ju them xhan xhan
Dhe kurrë sdo ju tradhetoj :p
 

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
537
Mosha
28
??Muaaa me ka then babaiii mos u merr me djalmerin eee ...??
Se djali qe do vij te marri do ta vin ta gjej shtepineee... ??
Se maj mend mir... Thjesht mu kujtua....???????.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
Gjithçka që më duhet të shëroj është brënda meje.
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,699
Asgje seshte e perjetshme...sikurse vete ne!
As lumturia as dhimbja e as loti
Gjithcka “vdes” nje dite!
 
Top