Poezi thenje nga ju !

Iva

I/e Regjistruar
Feb 9, 2019
9,540
4,594
113
O forum ore forum
Që kundërmon aromë parfum
Çfarë të të them e nga të ia nis
Por dy llafe do i qendis:p

Që kur kam hyrë këtu
Nuk po di derën nga të dal..
Ama një cel e kam shkatërru :p
Por kam njohur persona faqebardhë.


Jam anëtare e thjeshtë
Dhe pse listën e kryesoj
Desha të ju them xhan xhan
Dhe kurrë sdo ju tradhetoj :p
Goce e bukur ,vajze me norma
Cdo mendim e hedh ne germa
Te drejte ke,se di qellimin
Por shumica sben dot dallimin....

Argetim nese e quan
Drejte e paster mendon e luan
Ka plot njerez qe kuptojne
Dhe me shkronja adhurojne!


Hajd ta gezojme😂😂😂😂🍻🍻🍻
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Kontributor
PRINCESS
Dec 27, 2017
7,783
5,371
113
Askund
Zemra Blu.
Zemra ime blu,
sa shume mke mungu.
Malli po me djeg zemra ime blu,
dije se kurre nuk tkam harru.
 
Reactions: Pinki