• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Poezite Qe Pelqej...

Status
Not open for further replies.

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Dy buze...
Dy buze te kuqe,
Dy deshira te flakta,
Qe afshin ma thithen,
Gezimin ma fiken,
Si fantazma hiken
Nder to bota te larta,
Dy buze si te pergjakta,
Dy deshira te flakta,
Qe afshin ma thithen
Ne buze kur mu ngjiten,
Andjet mi trazuan,
Zemren ma terbuan,
Trurin ma helmuan,
E ne fund u merguan,
Dy buze te kuqe
Bukuri fatale,
Te nje gruane sterzane,
Nje pjes zemre me nxore,
Ne pranvere te tere me more,
Dhe gezimin ma vodhe,
Ato dy buze te kuqe
Dhe dy lot te mija,
Qene shenja e dhimbjes,
Kur me vrau bukuria,
Kur me zuri dashuria
E me dogji rinia.

Migjeni
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,818
I kemi disa tema te ngjashme xhan, me duhet ta mbyll kete. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top