• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Prej 1 deri 10 sa ju pelqen Antari/Antarja siper jush ?

Erla

Kjo jam un ? te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
Princesha Forumit
Mesazhe
1,935
Likes
4,480
Ma che dic mos e rruj hic se erdhi dimri te ma ngrofet 😂😂 je tip i lezetshem pac i fat tmire ishalla lal :p
Ca thu mer kur se rrujta gjith beharin ne vap tani do e boj😂😂😂😂😂 pastaj ti e di qe un floket po i boj gershet apo sme ke pa mjes per mjes kur pim kafen :p :p 😂😂😂
10 e ke pak ti kojshi :p
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,889
Likes
4,861
5
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,234
Likes
826
10

Isha te vendlindja e saj,e hap syte mos ta shoh,por jo e jo qe se pashe.

Pashe ca vasha si amazona te bukura,por kete s'ma zune syte. :(
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,234
Likes
826
hahahahahahaha, eh kuku e medet.
Keti nota drejt qiellit blu,se numrat sbejne per te. :p

Ma jep nje note te lutem,se noten do ta mbaj si kujtim :cool:

Une dhuroj maksimalen,se keshtu me ka thene mami.
Qe te gjesh nuse te mire,duhet te jesh i embel me vashat. :cnf::cool: