Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar peshëngritësin Briken Calja për dy medaljet që mori në Kampionatin Europian të Peshëngritjes në Moskë.

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731
lg.php

Dy medalje në Europian/ Presidenti Meta uron Briken Caljan: Sukses i merituar! Faqezinjtë e politikës sonë nuk…


Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar peshëngritësin Briken Calja për dy medaljet që mori në Kampionatin Europian të Peshëngritjes në Moskë.


Kreu i Shtetit në një postim në Facebook thotë se suksesi ishte i merituar, ndërsa thekson se sportistë të kalibrit të kësaj natyre na bëjnë të ndihemi krenarë dhe janë një model frymëzimi për brezat e rinj.
Presidenti ironizon edhe politikën, duke thënë: “Ata janë jo vetëm model frymëzimi për gjeneratat e reja, por edhe ambasadorët tanë më të mirë në botë. Duhet t’u jemi përherë mirënjohës dhe mbështetës të gjithë sportistëve elitarë kuqezinj si Brikeni, të cilët e lartësojnë flamurin dhe imazhin e Shqipërisë, aty ku faqezinjtë e politikës sonë nuk kanë arritur dot”

Postimi i Kreut të Shtetit

Kënaqësi e veçantë të uroja nëpërmjet një bisede telefonike Kampionin kuqezi, Briken Calja për fitoren e Medaljes së Argjendit në shtytje dhe të Bronzit në dygarësh, në Kampionatin Europian të Peshëngritjes në Moskë.
Një tjetër sukses i merituar personal dhe një ngjarje e madhe për peshëngritjen tonë, që për të pestin vit radhazi siguron medalje në garat ndërkombëtare konkurruese, falë talentit, punës e përkushtimit të Kampionit Calja dhe trajnerit të tij të madh Gerald Toska.

Sportistë të kalibrit të tij na lumturojnë, na nderojnë dhe na bëjnë krenarë të gjithëve. Ata janë jo vetëm model frymëzimi për gjeneratat e reja, por edhe ambasadorët tanë më të mirë në botë.
Duhet t’u jemi përherë mirënjohës dhe mbështetës të gjithë sportistëve elitarë kuqezinj si Brikeni, të cilët e lartësojnë flamurin dhe imazhin e Shqipërisë, aty ku faqezinjtë e politikës sonë nuk kanë arritur dot.

Jam i bindur se sukseset më të mëdha të Kampionit tonë të peshëngritjes do të jenë ato të radhës.


lg.php


lg.php

© Panorama.al
 
U dha medalje nderi?

Temen e semes, vetem une nuk kam marre medalje deri me tani. Por me keto ritme eshte e sigurt qe do me vije radha dhe mua shume shpejt.


O president, o president, o president ku je?

Cit. Stresi
 
U dha medalje nderi?

Temen e semes, vetem une nuk kam marre medalje deri me tani. Por me keto ritme eshte e sigurt qe do me vije radha dhe mua shume shpejt.


O president, o president, o president ku je?

Cit. Stresi
Ky ka dhene medalje kot me kot por Brikeni e meriton.
E ka nderu Shqiperine duke sjell medalje thuajse gjithmone. Une e njoh Brikenin personalisht qe nga hapat e para dhe vertete ka sakrifiku goxha e ka punu super shume ne kushte cope cope per te arrit ketu ku eshte.
 
Ky ka dhene medalje kot me kot por Brikeni e meriton.
E ka nderu Shqiperine duke sjell medalje thuajse gjithmone. Une e njoh Brikenin personalisht qe nga hapat e para dhe vertete ka sakrifiku goxha e ka punu super shume ne kushte cope cope per te arrit ketu ku eshte.

Nuk kam gje me Brikenin por me presidentin qe me keto ritme te ndarjes se medaljeve do me bjeri dhe mua radha ta marr nje.
 
Nuk kam gje me Brikenin por me presidentin qe me keto ritme te ndarjes se medaljeve do me bjeri dhe mua radha ta marr nje.
Puna dekoratave eshte qesharake pastaj. Mos i humb shpresat gjithsesi. Mund ta marresh dhe ti nje dekorate te tipit "Punetor dhe admin i paepur i forumeve dhe chateve shqipfolese".
 
Puna dekoratave eshte qesharake pastaj. Mos i humb shpresat gjithsesi. Mund ta marresh dhe ti nje dekorate te tipit "Punetor dhe admin i paepur i forumeve dhe chateve shqipfolese".

Flm per fjalet e bukura.

Me rrodhen ne faqe 2 pika loti.?
 
Shamine bleje vete, nuk ta jep presidenti.

Nuk i fshij jo.

Jane aq te kristalta keto 2 pika loti sa dua te me thahen ne faqe ?
 
Çpune ka ajo me lotet e mi.

Lotet mi shkaktuan fjalet e tua te embla ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.