Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Prezanto shokun/shoqen tënde

E kam nje shoqe kemi kofidenca me njera_tjetren.
Nuk eshte se jemi shoqe te ngushta,por kemi pak kofidenca.
Flasim per meshkujt,per leket dhe per gjerat qe na mundojn(vetmin,merzin apo lumturine).
Ndonjehere e kuptojme njera_tjetren edhe pa folur.
 
Kam një shoqe femijërie nga Tropoja
Mqnse shkollën e përfunduam tashmë shihemi më pak, por kontaktet tona janë çdo 1 orë. E adhuroj për atë çfarë është:)
Jam e bekuar që e kam të pranishme në.jetën time.
 
Cti prezantoj ,as koordinatat spo marrim vesh ku ndodhemi?.Jemi bere per te na qare hallin,sdo vecoja dot asnje,Itali-Tirane-Lushnje-Fier-Berat.Edhe pse jo te gjitha mund te gjendemi ne te njejten kohe me linje,te grupi nuk mungojne kafete dhe aktivitetet ,familjet dhe budalliqet .’I dua me shpirt dhe me mungojne shume!
 
Në këto kohë shoqja ime më e mirë është partnerja. Është e vështirë që të kesh një njeri të besuar të cilit ti shprehësh çdo shqetesim e nevojë.
 
Shok? Vella po ?
E kam nje njeri qe gjakun nuk e kemi te njejte , por nje shprehje thote , nuk i lind te gjith nje nene .
Ah , sa shume e dua dhe me do . Eshte me mua cdo sekond , kujdeset per mua , me keshillon. Me ka motren e tij te vogel . Eshte njeriu me i afert per momentin . Kriss ?
 
E kam nje shok qe dhe jeten e jap per te , kemi kaluar me te te mira e re keqija , kemi qesh si te cmendur bashke , kemi qare bashke , eshte shok qe dhe gjith pasurine e botes te kisha nuk do e ndroja , nuk eshte perfekt por ama ai me mbulon gabimet e mia , jam rritur me te dhe do plaken me kete shoqeri sepse gjerat e cmuara nje here te vijne te jete dhe duhet ti mbash fort , i miss him a lot ?❤
 
Kam shum miq shum shok ama nje shoqe e kam te vecante esht me e vecanta me prane meje per ate e bej cdo gje i kam qendru gjithmon afer ne cdo gje
Jemi per njera tjetren ne te mire e ne te keq
Adry kissss?
 
Per fat te keq skam dhe sdua tkem
 
Do e sjell në forum?
 
Une kam shok dhe shoqe
Ne fakt nese do mduhet te flas per shokun ,do te duhet te flas dhe per dy shoqet e mia te ngushta dhe motren...E dini pse?
Sepse ne nuk ndahemi asnjehere!
Shokun tim A.... e kam si vlla...Jemi rritur bashke,kemi luajtur bashke dhe njihemi tashme qe nga kopeshti por shoqeria jone ka nisur qe 6 vite,
Nuk shifemi ne fakt shume tani per shkak se jemi ne gjimnaze te ndryshme,por mund te them qe ai eshte nje djal i shkelqyer,I mahnitshem,jo shume funny pasi eshte pak I mbyllur por ne e kemi bere te dale nga foleja vet dhe te behet si ne,
Jam me fat ne fakt qe kam nje shok si vella si ai?
Shoqja I...,kusherira ketij shokut tim siper,ne te njejtin gjimnaz jane bashke ,u rritem po ashtu bashke,njihemi prej vitesh,
NE fillim ishim rivale kur ishim fmi por tash e 7 vite sjemi ndare asnjehere,
Thone shokun/shoqen zgjidhe me tmire se vetja,kshu me ndodh dhe mua
Ajo eshte super inteligjente,ne fakt ajo edhe meson eshte e shkelqyer me mesime dhe eshte tip social
Eshte bere so funny kto kohet e fundit,eshte shume e shprehur,perdor terma te medhenje kur flet,dhe eshte super e embel
Se them se eshte shoqja ime por ashtu eshte.
Shoqja tjeter S..... ajo qe une jam me shume e lidhur,pasi jemi ne te njejtin gjimnaz
Me te shprehem lirshem pasi me degjon,ndonjehere edhe me bertet nese gaboj,me keshillon a thua se eshte me e madhe se une,por me do shume dhe kete e di
Meson goxha ne mesime,si eshte e mundur qe nje njeri mos te leje asnje ore mesimi...Vetem ajo e ben kete pune
Merzitet shpejt,por Jam me fat qe e kam.
Ah tani vin motra A.......
Ajo eshte shoqja ime jetes tashme,binjakja ime,gjysma ime
NE fakt jemi tipa shume shume te kundert dhe ndonjehere me thone:Ore si nuk I ngjave asaj hic,merr shembull nga motra,
Here e perhere ka qene kjo,pasi ajo eshte shume e matur,e qete,e urte dhe meson,perkushtohet shume ne mesime
Kurse une i bej gjitha bashke por Jam shume e levizur edhe pak llafazane
NDryshe nga une ajo nuk gabon,por dhe mua nuk me lë te gaboj
Eshte pak spiune te prinderit,por e ka lene nuk tregon cdo veprim timin tek ata.
Kto ishin nje pjese e jetes time,qe jam shume me fat ???
 
Une kam shok dhe shoqe
Ne fakt nese do mduhet te flas per shokun ,do te duhet te flas dhe per dy shoqet e mia te ngushta dhe motren...E dini pse?
Sepse ne nuk ndahemi asnjehere!
Shokun tim A.... e kam si vlla...Jemi rritur bashke,kemi luajtur bashke dhe njihemi tashme qe nga kopeshti por shoqeria jone ka nisur qe 6 vite,
Nuk shifemi ne fakt shume tani per shkak se jemi ne gjimnaze te ndryshme,por mund te them qe ai eshte nje djal i shkelqyer,I mahnitshem,jo shume funny pasi eshte pak I mbyllur por ne e kemi bere te dale nga foleja vet dhe te behet si ne,
Jam me fat ne fakt qe kam nje shok si vella si ai?
Shoqja I...,kusherira ketij shokut tim siper,ne te njejtin gjimnaz jane bashke ,u rritem po ashtu bashke,njihemi prej vitesh,
NE fillim ishim rivale kur ishim fmi por tash e 7 vite sjemi ndare asnjehere,
Thone shokun/shoqen zgjidhe me tmire se vetja,kshu me ndodh dhe mua
Ajo eshte super inteligjente,ne fakt ajo edhe meson eshte e shkelqyer me mesime dhe eshte tip social
Eshte bere so funny kto kohet e fundit,eshte shume e shprehur,perdor terma te medhenje kur flet,dhe eshte super e embel
Se them se eshte shoqja ime por ashtu eshte.
Shoqja tjeter S..... ajo qe une jam me shume e lidhur,pasi jemi ne te njejtin gjimnaz
Me te shprehem lirshem pasi me degjon,ndonjehere edhe me bertet nese gaboj,me keshillon a thua se eshte me e madhe se une,por me do shume dhe kete e di
Meson goxha ne mesime,si eshte e mundur qe nje njeri mos te leje asnje ore mesimi...Vetem ajo e ben kete pune
Merzitet shpejt,por Jam me fat qe e kam.
Ah tani vin motra A.......
Ajo eshte shoqja ime jetes tashme,binjakja ime,gjysma ime
NE fakt jemi tipa shume shume te kundert dhe ndonjehere me thone:Ore si nuk I ngjave asaj hic,merr shembull nga motra,
Here e perhere ka qene kjo,pasi ajo eshte shume e matur,e qete,e urte dhe meson,perkushtohet shume ne mesime
Kurse une i bej gjitha bashke por Jam shume e levizur edhe pak llafazane
NDryshe nga une ajo nuk gabon,por dhe mua nuk me lë te gaboj
Eshte pak spiune te prinderit,por e ka lene nuk tregon cdo veprim timin tek ata.
Kto ishin nje pjese e jetes time,qe jam shume me fat ???
Si nuk lodhesh ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.