Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pro apo kunder vaksinës?

Pro apo kunder vaksines?

  • po

    Votimi: 14 46.7%
  • jo

    Votimi: 16 53.3%

  • Gjithsej votues
    30

ALekSa

I think my guardian angel drinks
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 15, 2017
Mesazhe
9,667
Akoma bota po lufton me kte semundje, tani per tani nuk eshte e ditur se kur do te shfaqet kjo Vaksine.

Ju a do e pranoni me qejf ?

Ne qofte se eshte e detyrueshem pa vullnetin tend a do e beje vaksinen?

Po ose Jo (dhe ndonje arsyje ia mbeshtetni) .

56187
 
Nuk do ta beja apsolutisht:
Pasi ka effekt ansore.
Nese do te ishte e detyrueshme,sdo shkoja fare ose do ikja.??
 
Akoma bota po lufton me kte semundje, tani per tani nuk eshte e ditur se kur do te shfaqet kjo Vaksine.

Ju a do e pranoni me qejf ?

Ne qofte se eshte e detyrueshem pa vullnetin tend a do e beje vaksinen?

Po ose Jo (dhe ndonje arsyje ia mbeshtetni) .

View attachment 56187
jo nuk do e beja sepse nuk ka nje siguri qe jep efekt sepse normale do jen bere eksperiment ne kafshe.uroj mos jemi te detyrum ta bejeme
 
Patjeter qe po ?!
 
Akoma bota po lufton me kte semundje, tani per tani nuk eshte e ditur se kur do te shfaqet kjo Vaksine.

Ju a do e pranoni me qejf ?

Ne qofte se eshte e detyrueshem pa vullnetin tend a do e beje vaksinen?

Po ose Jo (dhe ndonje arsyje ia mbeshtetni) .

View attachment 56187
Kujt tja mbeshtesim o miss ?? vaksines a :p
 
Perderisa sjam semure jo se bej
Dhe po te isha as kam ne plan ta bej
 
mbase jo se skam nevoje kam imuntitet dhe anticorpe me shumice
 
Arsyjet nese do pranoje ose nese nuk do pranoje vaksinen .
Do ta pranoja se ska motiv shkencor qe thot mos e beni se demton shendetin sipas asaj qe une kam lexuar sdo kete vaksin kunder covid-19 thjesht ilac per ta kuruar edhe do zhduket sic ka ardh pastaj lta qe thon jo degjojn historira fantashkencore per iluminatin ?e te tj me radh une jam me shkencen ?
 
Po une e boj pernote nai vaksine nji cigare cuditberse edhe shnet. Corona kush ka mushkrite me probleme te mer jeten, ska vaksine per
Mushkrite por nejse lexojm lajmet ?
 
Nuk jam un ai i cili duhet te bej vaksin kunder covid por covid kundra meje.?
 
Rreth ¾ e njerëzve pjesëmarrës në një sondazh kanë thënë se janë të gatshëm të marrin vaksinën kundër koronavirusit nëse del një e tillë.
po ju?
 
Jam kunder per dy arsye.
  1. Virusi nuk eshte vdekjeprures
  2. Perderisa jane riinfektuar persona qe e kane kaluar njehere,do te thote qe vaksina nuk te mbron nga infektimi.
 
Jam kunder 100%
Te pakten mos lejohet te behet tek femijet!
Nuk besoj qe dot kete efekt te mire..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.