Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pro apo kunder vaksinës?

Pro apo kunder vaksines?

  • po

    Votimi: 14 46.7%
  • jo

    Votimi: 16 53.3%

  • Gjithsej votues
    30
Kush ka qef ta beje kush ska mos ta beje une nuk do e bej pervete?
 
Nese do behet e detyrueshme Po.

Thone nese ske dokument qe ke bere vaksinen do kete probleme te ndryshme per ata persona .
Do vazhdoje karantinimi 14 ditor kur kalon kufirin ne disa shtete etj.. ?
 
Rreth ¾ e njerëzve pjesëmarrës në një sondazh kanë thënë se janë të gatshëm të marrin vaksinën kundër koronavirusit nëse del një e tillë.
po ju?
[/QUOTE
Une jam ne medyshje:
Sepse edhe po ta maresh vaksinen ka effekte ansore,ne dilem jam sdi ca pergj te jap.
 
E para nuk ka virus thjesht mashtrim e dyta grip i thjeshte dhe e treta vaksina do jet kot per arsyje ekonomike
 
E para nuk ka virus thjesht mashtrim e dyta grip i thjeshte dhe e treta vaksina do jet kot per arsyje ekonomike
Amon vetem mashtrim mos thuaj
Se e kena hek tek te miqt e mi,dhe tregojne tmerrin qe kan kalu biles dy sja dolen dot.?? dhe ne mosh te re.
 
Kundee Coronavirus nuk ka...
Por dhe nese ka me mire te des nga zoti
Se sa te me ruaje bill gates kur shkoj ne banjo
 
Me erdhi nje email per vaksinen qe do e bej apo Jo dhe po e mendoja dhe thashe ja te pyes e anetaret e forumit cfare do beni?
 
Deri dje thoja jo! Por na ka lodhur aq shum kjo situat, kshuqe tani them PO ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.