Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Projekt - Ide

Apache

I never lose. Either I win or I learn.
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Qer 19, 2018
Mesazhe
12,823
Duke pare qe ktu jemi nje komunitet relalativisht i madh,doja te dija se cmendoni per krijimin e nje fondi,ku gjithsecili,sipas mundesive,te jape nje shume mujore,dhe cdo muaj kjo shume ti shkoje nje familjeje ne nevoje per gjerat bazike.
Pres mendime dhe sygjerime se sa e realizushme eshte kjo ?
 
Vallai une jam shum zemer mire po qe kur i kam dhon 1 lypsi 50 euro ne itali diten e gjyqit e mora 8 vjet lol si jam me asnjeri 1 lek ?
 
Vallai une jam shum zemer mire po qe kur i kam dhon 1 lypsi 50 euro ne itali diten e gjyqit e mora 8 vjet lol si jam me asnjeri 1 lek ?
Spo flas per lypsa byrazer
 
ide e mire kjo por nuk mendoj se realizohet sepse cfare nuk po degjojme por mendoje qe Cdo secili ka afer nje familje apo nje njeri qe ka nevoje mjafton ta bejme te ate kete gje e njejta eshte dhe ka vlere.nuk eshte e thene te hapet nje fondacion a ku di une se ka shume gjera brenda ja u siguroj per kete gje e shume fjale me pas flas nga eksperjenca gjithsesi mendimi ime ky
 
Duke pare qe ktu jemi nje komunitet relalativisht i madh,doja te dija se cmendoni per krijimin e nje fondi,ku gjithsecili,sipas mundesive,te jape nje shume mujore,dhe cdo muaj kjo shume ti shkoje nje familjeje ne nevoje per gjerat bazike.
Pres mendime dhe sygjerime se sa e realizushme eshte kjo ?
@HIM Se pari me vje mire qe ke hap kte tem:

Une kam bo dhe nje fondacion Netedy ne GoFundme, Por duke pasur parasysh Komunitetin tone dhe jam shtangur sepse nuk doja qe k'jo qeshtje te behet per Fjal te ndryshme X apo Y

Si do qe te jet Programi qe vendosim ta bejm ne kte drejtim mu me Keni KRAH Te djatht ne te gjitha gjonat

Ose krijoni ju ose e vendosim ate qe kam krijuar une si do ce te jet UNE JAM KETU per q'do Kontribut si ta doni.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.