Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

prsh

Status
Not open for further replies.

Xhabest

xD|B
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 11, 2018
Mesazhe
91
Pëlqime
210
Pikë
43
Mosha
29
jam chatues i ri dhe kam deshir te behem operator dmth te jem aop rregulloren gati se gjitha i di sepse para 4 5 viteve kam qen admin ne nje chat tjeter po tani ai chat me nuk funksionon dhe deshta tek chati juaj te jem pjes e staffit!
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ariela

Alone!!!!!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 15, 2018
Mesazhe
838
Pëlqime
935
Pikë
113
Do merni pgj sa me shpejt, flm per kerkesen tuaj!☺

Mund ta di me ca nick jeni né chat?
 
H

HerculeS

Guest
Pershendetje , kerkesa juaj nuk aprovohet , provojeni perseri ne te ardhmen , flm per interesin tuaj , i lutem admin te mbylli temen , flm.
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top