• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Prsh

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Kape.lwhtesisht ca tkwah.ndermwnd se jam.tip.I.ndjeshem :p.ke.organet gjenetike.jetsore
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,942
@Belaa edhe i thashe shpifsit qe te kisha pa ne enderr po s'me besoi. Ja doli endrra. :p
Wlc dhe e di vete ti, ate atje. :p
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,507
Mosha
27
Mrs erdhe @Belaa
Se dija qe kishte dhe @Belaa tjeter si une?
Klm ne shoqerine tone dhe sa me shume durim ketu. ??
 

Belaa

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
849
@Frank a ty te dalshin syt venit ishalla plake shtrige :p ???
Mir se te gjeta qe vdeksh nven dhe te qafshin femrat e forumit me ooiiiuuuaaa ?????????
 
Top