Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse meshkujt preferojne femrat me te medha se vetja??

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Perse meshkujt preferojne femrat me te medha se vetja?
Eshte nje fakt i njohur tashme,dhe aspak befasues. Qe meshkujt preferojne femrat me te medha ne mosh ose e then ndryshe me te pjekura.

Arsyet jan disa:
Po i citoj me poshte:

Grate e pjekura e din se cfare duan.
Jane inteligjente dhe kane mesuar nga gabimet e tyre,dhe mbi te gjitha nuk kan frike te shprehin ate qe deshirojne.

I dine deshirat e partnerit te tyre.

Ato duan te experimentojne me te,te kujdesen ler nevojat e tij,dhe te marin pjes ne sukseset e tij.

Nuk shqetesohen per te ardhmen.

kan me pak pritshmeri se vajzat e reja dhe preferojne ta jetojne cdo dite.
Ato jane mirnjohese ler ate qw jeta u ka ofruar.


Kane pervoje.

Mardheniet e kaluara kane lene gjurme,dhe kjo eehte shume e rendesishme per mardheniet.

Kan vetbesim.

Din cfare te veshin dhe e duan trupin e tyre.

Nuk kan frike nga komunikimi.

Nuk kane frike te ndermarin hapin e pare,dhe nuk kane paragjykime dhe stereotipe.

Nuk kane shperthime emocionale,irracionale.

Paqendrueshmeria emocionale,i frikeson burrat,dhe ata terhiqen nga grate qe kan me pak stres emocional.

Grate e pjekura kane perparesi sepse
din te jetojne te liradhe nuk do ta shtypin partnerin.

Jan te pavarura.

Ato nuk varen nga askush pervec vetvetes.

Nuk duan ta ndryshojne partnerin e tyre.

Ato e din qe askush nuk mund te ndryshoj vertet,dhe nuk dun perkrah nje shoqerues qe,perpiqet te kenaq te tjeret. Respektojne njerezit dhe jeten ne peegjithesi.

Miq per te qen me e hapur nuk jan vetem memdimet e mija keto,e kom lexuar diku.
Nese deshironi jepni dhe ju mendimin tuaj flm.
 
Spo i fus me i thes te tere:
Kjo dihet,normalisht sjane te gjithe njesoj.
Por shumica ama eshte.??
 
Lale sjam manjak sexy kshuqe me mir i rri larg ktyre gjerave :)
 
E thashë edhe diku tjetër më parë, se është një përgjithësim i gabuar.
Titulli i temës nuk është as pyetës, por e bën një fakt të kryer që kështu është...
Askush nuk i do femrat më të mëdha në moshë se vetja.
Për aventura e për të provuar se si janë, po, por askush nuk do t'i donte më të mëdha për lidhje serioze dhe familje.
 
E percaktova we seshte mendimi im por i mar nga diku
 
Une i dua me te vogel se vetja por nuk kam fat me me te voglat ? me ngjiten te medhajat ????
 
Meqe e ke lexuar diku, duhet te sjellesh edhe burimin ... qe edhe te diskutojme ne baze te tij ... dhe sic ta kerkon edhe rregullorja. ?‍♀️
 
Jane me te lirshme, pranojne cdo gje, nuk kerkojne asgje, i marrin gjerat me thjeshte, nuk i komplikojne gjerat !
 
Te medhat kan eksperiencen
Nuk kan komplekse
Nuk bejn skena xhelozish
Dhe mbi te gjitha nuk te cajn veshet ne tel
???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.