Pse ndjejme vetem me zemer??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Jul 21, 2018
5,285
11,195
113
27
Perse ndjejme vetem me zemer?
A mund te dashurojme ndryshe?

Pse themi qe eshte zemra ajo qe dashuron?
pse smund te dashirojme me dicka tjeter?

Flas per dashuri te vertet jo aventura radhe sic mund te jet per disa.

Si mendoni miq nga eshte fillesa e kesaj.

Jam shume kurioze te di se pse njerezimi zgjodhi zemren si organin e vetem te dashurise.

Une mendoj se zemra eshte organi kryesor qe na mban gjalle.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

HIM

His Infernal Majesty Korbi_el
ANETAR ✓
Jun 19, 2018
64
120
33
@LUCKY-STRIKE eshte nje iluzion I madh ky kinge.ne fund te diskutimit ca eshte dashuria, nje coctail I madh ndjesish dhe te gjitha ndjesite qendren e kane ne tru.
 
Reactions: LUCKY-STRIKE