Pse, qendrimi ulur nuk te ben mire.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,090
Ehhh...
Po puna e atille eshte ulur gjithe diten!
Jemi bere si pleqeri sa prishet koha fillojne kockat :(

do te fillojne mos ki merak sa te humbasesh kalcium nga menopauza edhe ty :)

keq me vjen po ky eshte realiteti
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,443
Location
127.0.0.1
do te fillojne mos ki merak sa te humbasesh kalcium nga menopauza edhe ty :)

keq me vjen po ky eshte realiteti
Perfundimisht plako ti sje mire ?????
 

^DuRrSaKu^

Jeto! Duke vrapuar nga gjithcka
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,919
Pse zbo mire thot ; i ke pa grat nga vithet sa jan shendoshur .... hahahahahahahahahhahahaha !
 

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,203
Location
F.C. Internazionale
Mos e pyet.
Sa herë që lë punën më dhemb i gjithë trupi, a thua kam punuar lopatë e jo në tastierë:(
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,090
Kujdes vertebrat e qafes bufeee
 

Yasseminaa

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
1,394
lum si ju, sa do doja te kem dhe une nje pune te till :( une ngela duke pastrua zyrat pffff
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,090
Me mire seshte nevoja me mbajt diete se leviz
 
Top