• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pse, qendrimi ulur nuk te ben mire.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Ehhh...
Po puna e atille eshte ulur gjithe diten!
Jemi bere si pleqeri sa prishet koha fillojne kockat :(

do te fillojne mos ki merak sa te humbasesh kalcium nga menopauza edhe ty :)

keq me vjen po ky eshte realiteti
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1
do te fillojne mos ki merak sa te humbasesh kalcium nga menopauza edhe ty :)

keq me vjen po ky eshte realiteti
Perfundimisht plako ti sje mire ?????
 

Buum

Jeto! Duke vrapuar nga gjithcka
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,864
Pse zbo mire thot ; i ke pa grat nga vithet sa jan shendoshur .... hahahahahahahahahhahahaha !
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
Mos e pyet.
Sa herë që lë punën më dhemb i gjithë trupi, a thua kam punuar lopatë e jo në tastierë:(
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Kujdes vertebrat e qafes bufeee
 

Yasseminaa

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
1,306
lum si ju, sa do doja te kem dhe une nje pune te till :( une ngela duke pastrua zyrat pffff
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Me mire seshte nevoja me mbajt diete se leviz
 
Top