Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse shumica është shkëputur nga "chati" ?

Dion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
478
Marr shkas nga pjesa dërrmuese e "formuistave" që është shkëput nga chati... Për të hap kët temë. ?
 
- Modifikuar nga stafi.
 
Last edited by a moderator:
- Modifikuar nga stafi.
Asgje skam then une mor plak realitetin
shumica e rinise te sotshme sdi se ca thote
kshu qe me mire e kane
te kalojne kohen neper forume

te pakten keshtu mendoj une
 
Nuk te lejoj une te hudhesh balte mbi 150 vete aty se ti dhe ai qe po thua ti keni fjalor te ndyre. Apo e harrove veten? ;)
ngaqe e pesova vete them re :( Katunar :D
 
me kontakto pak ne prv
se nuk te propozoj
dhe vendose ate Filim tifozet tek dvdshqip
 
Ndoshta gjera te njejta cdo dite + une per vete kam hewur dore dhe rralle shume rralle futem
 
Mendoj sepse jan shtuar shume apk te tjera dhe me shum ju perkushtohen atyre
 
Ncnnccnncncnncnncnc
Mendoj se nuk jan larguar por hyjne me rralle,dhe kjo ska lidhje jo eshte ndryshe stafi,jo leshi,jo preshi.
Besoj se cdo kush e ka kohen te limituar,ose kan gjera te tjera me te rendesishme per te ber.
Perpos kesaj ka shm chatist te vjeter qe hyjne edhe sot e kesaj dite,pavaresisht se nuk rrin shume,rendesi ka qe e frekuentojne akoma.
+ jan hap edhe faqe te tjera,por ajo qe kam verejt un eshte: Se kan ik nga kan ik prap ketu kan ardhur dhe,kjo do te thote dicka.???
Naaa naaaa jenaaaaa nr 1
 
Ncnnccnncncnncnncnc
Mendoj se nuk jan larguar por hyjne me rralle,dhe kjo ska lidhje jo eshte ndryshe stafi,jo leshi,jo preshi.
Besoj se cdo kush e ka kohen te limituar,ose kan gjera te tjera me te rendesishme per te ber.
Perpos kesaj ka shm chatist te vjeter qe hyjne edhe sot e kesaj dite,pavaresisht se nuk rrin shume,rendesi ka qe e frekuentojne akoma.
+ jan hap edhe faqe te tjera,por ajo qe kam verejt un eshte: Se kan ik nga kan ik prap ketu kan ardhur dhe,kjo do te thote dicka.???
Naaa naaaa jenaaaaa nr 1
Ja ben zemra chatisteve pa kalu i her nga ylli?
 
Unë kam hequr dorë prej shumë kohësh..
Nuk e kam idenë se kush hy e kush del më por e ndjej veten shumë më mirë në forum..
Mund të shkëputem me faza , si dihet kurrë por rrugën për këtu se harroj.?
 
@ANABELA o goc gjimnazi si u gdhive? Kur te lirohet rralla me shkruj po lej bidonin ? ( po boj sikur jam nchat ) ma le seen ska gjo se na u ka rregj likura :p
Ahahahahahhahahahahah
Po si ste kam pa asiher ne chat un ty heee????
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.