• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pse.......?!

Ariela

Alone!!!!!!
Princesha Forumit
Mesazhe
797
Nje teme, qe né shikim te par duket disi ‘banale’ por te mendosh qe ajo pse.... na perket te gjitheve!
Nje menyr per ti then antarit pse........?!


Une skam kujt ti them po ja u le juve, loj te kendeshme , dhe pse jo diskutim te kencem, né menyre miqesore gjithmon!☺
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ariela

Alone!!!!!!
Princesha Forumit
Mesazhe
797
Sepse ndryshimi fillon nga xhestet me te vogla, per te kaluar né me te rendesishmet né jet!


Pse, ke kete mendim ?
 

rauli

Tomorrow never comes
VIP i Forumit
Mesazhe
3,026
Location
other side
Sepse duam te punojm ne qe ju te keni nje jete me te mire
Pse sme ben dhurat nje tel hahahhaha
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Pse ??? ihaaaaaaaaa kurre sgjendet pse-ja
por verteteohet arsyeja qe ka ndodhur dicka
jo pse :D
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,284
EDIT: pse jeni ba gjithe shefa ketu? 95%shefa 5%ne pupollo thjeshte??
 
Top