Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse.......?!

Pse nuk egziston cmimi "Nard Ndoka" per ti dekoruar perlat qe shkruan @Ariela me vlersimin qe meritojn?!
Vetem , menyra se si ti me permend nick , eshte nje dekorim per mua, i dashur Arjan Cani, i shkuar dem :p

Ps: klm ☺️
 
Pse -ne se ka.gjet dot sterjo spasse do e gjej une me 6 klase shkolle
 
Pse je kaq stronzo?
 
Stronzo lindesh sbehesh
Pse duhet tfusesh hundet gjithnje.ku ste tako?
 
Gabim
Unë kam varkën time e nuk iki nga fryn era, mbaj të njëjtin drejtim e eci drejt tymit tim.

Pyetja e radhës për kush të dojë, pse i paragjykojnë veriorët?
 
Gabim je shum gabim ;)
Veriori pwrcmohet se o strikt gjo qe pjesa tjeter ka evolu e perdor lahkat fundja jemi te prire si popull te lepihemi kundrejt lajkatareve meqen se e verteta vret
Pse se gjenti kurr pse-ne sterjo spasse
 
Pyetja e radhës për kush të dojë, pse i paragjykojnë veriorët?
Sepse jane “te trashe” pa i ofenduar...duke qene se ne veri merren me shume me pune buqesore ku nga e cila mbijetojne,kjo bente qe te linin shkollen qe ne 8-vjecare per tu marre me bujqesi dhe per te sjell perfitimet e tyre ne shtepi,kjo ska asgje te keqe ne fakt te punosh per tr mbijetuar por ne rrethin shoqeror te “shkolluarit” e paragjykojne kte fakt pasi shkolla per ta esht e ardhmja...
Ne ditet e sotme pothuajse te gjithe bejne shkolle e i mesojne dy gjera por paragjykimet akoma ekzistojne per fat te keq! Kjo dhe per dialektin qe nje Lab sdo arrinte ta kuptonte kurre gjuhen e tyre !
Ky ishte mendimi im:)
 
Gabim
Unë kam varkën time e nuk iki nga fryn era, mbaj të njëjtin drejtim e eci drejt tymit tim.

Pyetja e radhës për kush të dojë, pse i paragjykojnë veriorët?
Sepse ngulen shkopinjte edhe thane Toke e xanun :p
 
Do me duhet kohe ta kuptoj nese sme merzitet plotesisht nje dite te afert.
Pse vetem mendjen perseprapthi njehere ne?
 
Sepse kemi dal me koke ?
Pse me bon te te dua sikur na ka pjell e njejta sqetull? ?????
 
  • Kiss
Reactions: Iva

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.