Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

PSG zbërthen Monacon, fiton trofeun e parë

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 25, 2018
Mesazhe
4,608
Paris Saint Germain ka fituar trofeun e parë nën drejtimin e trajnerit gjerman Tomas Tuchel, i cili mori drejtimin e skuadrës gjatë muajit qershor.

Kryeqytetasit triumfuan 4-0 në finalen e Superkupës së Spanjës, të luajtur në Shenzhen ndaj skuadrës së Monacos.

Serinë e golave e hapi Angel Di Maria, me një goditje dënimi të ekzekutuar në mënyrë mjeshtërore, ndërsa talenti Nkunku dyfishoi shifrat në minutën e 40′.

Në pjesën e dytë ishte talenti Weah, i cili shënoi golin e tretë, ndërsa në minutat shtesë, Di Maria shënoi golin e dytë personal dhe vulosi rezultatin 4-0.

Vlen të theksohet se titullar në këtë takim ishte edhe legjenda e portës italiane, Gigi Buffon, që gjithashtu iu bashkua PSG-së këtë verë.

Ish kapiteni i Juventusit nuk pati shumë punë në këtë takim, pasi pësoi vetëm dy goditje në kuadrat dhe shijoi spektaklin e skuadrës së tij të re.

The post PSG zbërthen Monacon, fiton trofeun e parë appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja