Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Publikohen fotot e Samsungut me palosje

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,950
samsung-palosje-600x346.jpg
Është publikuar një imazh nga LetsGoDigital i cili përfaqëson një patentë të dërguar në World Intellectual Property Organization.

Telefoni është Galaxy X dhe do të debutojë në fund të vitit. Ka pasur raportime se Samsung ka treguar telefonin në CES 2018 në një takim me dyer të mbyllura.

Ai do të ketë ekran 7.3-inç OLED e madje ka raporte se do të ketë edhe laps Stylus.

Për të mundësuar ekranin me palosje, Samsung do të implementojë një film prej polimidi. Ai është o hollë, fleksibël dhe rezistent ndaj nxehtësisë dhe kimikateve.
 
Si model i pare do jete plote difekte.. Por me duket interesant.
 
esht interesant,normale Model i pare,patenten te paret.. do ket shume anomali.. po mjer ata qe do e blejne si puna jote ose imja :D :p
 
Une kam akoma trauma nga fishat e atyre qe palohen.. old timers
 
e di vlla,por une se ndrroj S8 qe kam ose S9 qe mund te marr :D me asnje tel tjeter as me ajfon as me ate qe ke ti :D
 
Ky qe kam une eshte nona.. Do e nderroje vetem me Huawei me te fundit...
 
opo ti ta gzosh,por varet se cfar do te besh ne telefon :) dhe ajfoni ke Limited access,ose do paguash me lek.. kurse Samsung i ka all Free :)
 
opo ti ta gzosh,por varet se cfar do te besh ne telefon :) dhe ajfoni ke Limited access,ose do paguash me lek.. kurse Samsung i ka all Free :)
Epo un per budalliqe e perdor, mesazhe social networks and that's all.
 
Smund te krahasohet A me S..
 
Jeni bo te gjith bill gates... Fitoni gjo? :D
 
Bill Gates merret me Windows ne po flasim per celulare :p

Dhe per te fitu bereqaves lol
 
E pa qe si heci me software Windows tha po i fus i xhiro nga erdha :D
 
@d3n ca ke mi moter,o stivi jobsi vogel.. :D Diskutime po bejm.
 
Mbani mend keto:
Samsungu Eshte mbreti i kameres.
Sony i ka produktet qe te rrojne me shum se vet i zoti qe e blen.
LG / Motorola jan te mir po jo sa kto siper.
Iphone ka sigurine (Por dalin jasht perdorimit me updated qe nxjerr kur dalin versionet e reja).
Produktet kineze jan te gjitha skarco pervec hawai qe mundohet me bo konkurence.
 
Mbani mend keto:
Samsungu Eshte mbreti i kameres.
Sony i ka produktet qe te rrojne me shum se vet i zoti qe e blen.
LG / Motorola jan te mir po jo sa kto siper.
Iphone ka sigurine (Por dalin jasht perdorimit me updated qe nxjerr kur dalin versionet e reja).
Produktet kineze jan te gjitha skarco pervec hawai qe mundohet me bo konkurence.
Un them qe iPhone is the best (for me) anyways esht Huawei :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.