Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Puna, dashuria dhe financat, astrologu: Shenja më me fat e muajit Gusht, më pak e favorizuara

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,951
Astrologu Hysgen Dauti tregoi parashikimin e yjeve për muajin Gusht. I ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” me moderatorin Alban Musa, astrologu tha se shenja më me fat e këtij muaji do të jetë Luani ndërsa më pak i favorizuar do të jetë Ujori.

Dashi

Rizgjim nga gjumi letargjik, me aktivitete të ndryshme.

Demi

Një rikthim në planet e karrierës dhe kjo është periudha më vendimtare.

Binjakët

Një balancë midis qejfit, udhëtimeve dhe punës. Mos t’i lërë gjërat pas dore dhe t’i shijojë pushimet verore se do të jenë më të favorizuar.

Gaforrja

Është një periudhë më e qetë pasi mbaroi sezoni. Duhet të përqendrohet tek financat.

Luani

Është sezoni i tyre, do të bien më shumë në sy dhe do të kenë më shumë vëmendje.

Virgjëresha

Balancë midis gjendjes shpirtërore dhe punës, të jetë e rëndësishme gjendja mendore që të krijojë një stil jetese më korrekt dhe të heqë dorë nga gjërat toksike.

Peshorja

Fokusi i lartë në dashuri, pak dramë, pak situata filmike domethënë do të jenë pak më romantik këtë muaj.

Akrepi

Duhet se s’bën ta shijojë muajin sepse ka punuar gjatë gjithë vitit, ka qenë i përqendruar për të krijuar gjërat më vendimtare të jetës. Një ndërrim shtëpie, dokumentacioni, hapja e një biznesi. Ka qenë një vit stabiliteti dhe gushti është për t’u qetësuar.

Shigjetari

Duhet të gjejë pak stabilitet se ka qenë pak i lëvizshëm këtë verë. Do të vazhdojë të jetë në lëvizje nëpër aktivitete, por të ketë parasysh që të krijojë gjërat afatgjata se zakonisht të verës janë afatshkurtra.

Bricjapi

Një periudhë ku është marrë më shumë me marrëdhënien në çift, është pak më i lodhur tek kjo pjesë. Duhet të fokusohet tek personat e besueshëm, më intim dhe të bëjë një lloj selektimi të njerëzve dhe situatave se çfarë do të bëjnë.

Ujori

Situata kontraktuale, çështje dokumentacioni që janë për t’u zgjidhur këtë muaj. Gjëra që janë të zgjidhshme pasi ndiqet nga fati për shkak të Jupiterit. Thjesht ta marrë sa më me pak stres dhe të jetë i qetë.

Peshqit

Çdo gjë që do të ndodhë këtë verë nuk do të jetë në dorë të tyre, çfarë kanë mbjellë do të korrin. Duhet t’i japin vetes pak kohë për qetësim sepse është viti më i lodhshëm shpirtëror i tyre. /abcnews.al
 
Dashi

Rizgjim nga gjumi letargjik, me aktivitete të ndryshme.

Demi

Një rikthim në planet e karrierës dhe kjo është periudha më vendimtare.

Binjakët

Një balancë midis qejfit, udhëtimeve dhe punës. Mos t’i lërë gjërat pas dore dhe t’i shijojë pushimet verore se do të jenë më të favorizuar.

Gaforrja

Është një periudhë më e qetë pasi mbaroi sezoni. Duhet të përqendrohet tek financat.

Luani

Është sezoni i tyre, do të bien më shumë në sy dhe do të kenë më shumë vëmendje.

Virgjëresha

Balancë midis gjendjes shpirtërore dhe punës, të jetë e rëndësishme gjendja mendore që të krijojë një stil jetese më korrekt dhe të heqë dorë nga gjërat toksike.

Peshorja

Fokusi i lartë në dashuri, pak dramë, pak situata filmike domethënë do të jenë pak më romantik këtë muaj.

Akrepi

Duhet se s’bën ta shijojë muajin sepse ka punuar gjatë gjithë vitit, ka qenë i përqendruar për të krijuar gjërat më vendimtare të jetës. Një ndërrim shtëpie, dokumentacioni, hapja e një biznesi. Ka qenë një vit stabiliteti dhe gushti është për t’u qetësuar.

Shigjetari

Duhet të gjejë pak stabilitet se ka qenë pak i lëvizshëm këtë verë. Do të vazhdojë të jetë në lëvizje nëpër aktivitete, por të ketë parasysh që të krijojë gjërat afatgjata se zakonisht të verës janë afatshkurtra.

Bricjapi

Një periudhë ku është marrë më shumë me marrëdhënien në çift, është pak më i lodhur tek kjo pjesë. Duhet të fokusohet tek personat e besueshëm, më intim dhe të bëjë një lloj selektimi të njerëzve dhe situatave se çfarë do të bëjnë.

Ujori

Situata kontraktuale, çështje dokumentacioni që janë për t’u zgjidhur këtë muaj. Gjëra që janë të zgjidhshme pasi ndiqet nga fati për shkak të Jupiterit. Thjesht ta marrë sa më me pak stres dhe të jetë i qetë.

Peshqit

Çdo gjë që do të ndodhë këtë verë nuk do të jetë në dorë të tyre, çfarë kanë mbjellë do të korrin. Duhet t’i japin vetes pak kohë për qetësim sepse është viti më i lodhshëm shpirtëror i tyre.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.