Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Puthe.....martoje......ose harroje anetarin/en siper teje...

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Ene une e puthh se sdu ta martoj se e du per vete.
😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤔😘❤
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Pse ska opcion 4 ktu?? 😁😁
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Hmmmmmmmm ti he ti
E di ku e ke menjen por jo ska 4.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Jo.. I want more..

Nejse, ty te kisha martu se jemi afer komshie :p
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Do shpirti mi, çfaj kam une.. :p
 

Amara_La_Negra

Trust No One
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 10, 2018
Mesazhe
5,836
Pëlqime
6,477
Pikë
113
Do e puthja do e martoja do e boja bab do e boja te ndihej hamshor do e boja godness ca sdo i boja te ma bonte dhe ai mua nje koment 😂😂😂😂😂😂😂😂
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Ahahahahhahahahahaahhahahahahha
I shkreti @MrCool ruhu.
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Do e puthja do e martoja do e boja bab do e boja te ndihej hamshor do e boja godness ca sdo i boja te ma bonte dhe ai mua nje koment 😂😂😂😂😂😂😂😂


Hahahahahhaa o sa e mire eshte mos vdekte kurre...

Per kete cdo gje, vetem qe sdo e harroja
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Qyqaaaa ahahahhahahahaahhaahah o qlbsin muuuuaq
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top