• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • Pร‹RSHร‹NDETJE VIZITOR!

    Nรซse ju shfaqet ky mesazh do tรซ thotรซ se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tรซ shihni pjesรซn me tรซ madhe tรซ seksioneve dhe diskutimeve tรซ forumit, por akoma nuk gรซzoni tรซ drejten pรซr tรซ marrรซ pjesรซ nรซ to dhe nรซ avantazhet e tรซ qรซnurit anรซtar i kรซtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qรซ tรซ dรซrgoni postime dhe mesazhe nรซ Forumin Netedy.com.

Puthe.....Martoje......Ose Harroje Anetarin/en Siper Teje...

LUCKY-STRIKE

Jamโค๏ธUnikeโค๏ธVip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,095
Likes
5,614
Age
27
#3
Ene une e puthh se sdu ta martoj se e du per vete.
๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿค”๐Ÿ˜˜โค๏ธ
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#4
Pse ska opcion 4 ktu?? ๐Ÿ˜๐Ÿ˜
 

LUCKY-STRIKE

Jamโค๏ธUnikeโค๏ธVip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,095
Likes
5,614
Age
27
#6
Hmmmmmmmm ti he ti
E di ku e ke menjen por jo ska 4.
๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#7
Jo.. I want more..

Nejse, ty te kisha martu se jemi afer komshie :p
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#8
Hmmmmmmmm ti he ti
E di ku e ke menjen por jo ska 4.
๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
Per ty 4 zemra ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 

LUCKY-STRIKE

Jamโค๏ธUnikeโค๏ธVip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,095
Likes
5,614
Age
27
#10
๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 

Amara_La_Negra

Trust No One
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,962
Likes
2,180
Age
27
#13
Do e puthja do e martoja do e boja bab do e boja te ndihej hamshor do e boja godness ca sdo i boja te ma bonte dhe ai mua nje koment ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#16
Do e puthja do e martoja do e boja bab do e boja te ndihej hamshor do e boja godness ca sdo i boja te ma bonte dhe ai mua nje koment ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚


Hahahahahhaa o sa e mire eshte mos vdekte kurre...

Per kete cdo gje, vetem qe sdo e harroja
 

LUCKY-STRIKE

Jamโค๏ธUnikeโค๏ธVip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,095
Likes
5,614
Age
27
#19
Qyqaaaa ahahahhahahahaahhaahah o qlbsin muuuuaq