Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pyetje përgjigje rreth problemeve në forum

U

Universal

Guest
Kam vene re qe disa kane probleme akoma ne ngarkimin e fotografive.

Ngarkimi i fotografive behet ne 2 menyra:

1 : Duke mare url e fotografise aty ku e keni mar dhe klikoni kutizen image dhe gjithcka ka perfunduar.

2 : Klikoni te opsioni Ngarko file dhe me pas vendosni fotografine qe keni ne tel/laptop dhe mos harroni pasi te jep upload fotografia, ti klikoni te opsioni Full Image.

Kjo do te lehtesoje edhe anetaret e tjere per te pare me mire cdo fotografi qe postohet ne forum.

Per cfare do problemi tjeter qe mund te keni, shprehu ne komente me posht.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,936
Pëlqime
5,981
Pikë
113
Location
Struge
Dy here kam dashur te ngarkoj nje foto, me thot qe eshte shume e madhe per tu ngarkuar. Ka nje limit se sa mb duhet te jete file per tu ngarkuar?
 

RTL

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 29, 2017
Mesazhe
2,270
Pëlqime
1,833
Pikë
113
Mosha
30
nji pytje kisha..
po chat ne forum pse nuk ka ..dmth kur do me fol me dike si jan on
 

explorer

eniGma
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
37
Pëlqime
63
Pikë
18
Location
Chicago
Do doja të ndryshoja emrin në forum!?

Mundesisht ne ( explorer )
 

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,914
Pëlqime
42,958
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Ne fillim me dilte opsioni REPORT lart majtas. Tani nuk e shoh fare. Vetem une apo eshte per te gjithe?
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,364
Pikë
113
Ne fillim me dilte opsioni REPORT lart majtas. Tani nuk e shoh fare. Vetem une apo eshte per te gjithe?
Tek unë del gjithmonë.. akoma e ke si problem ?
 
M

Miiqtel_M7

Guest
Pse fshini dhe komente kot , maj men qe tkm kthy prgj dorina ;) ps: jo per gjo po mkeni heq dhe like :( :( :(
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,169
Pikë
113
Pershendetje Grande Capo!

Jam shume dakort persa i takon Bann qofte atij ne nje teme apo edhe ne gjithe aktivitetin.
Gjykimi eshte juaji ,po aq e vendimi...

Une kam vetem nje kerkese , ne rast se merret ky vendim per mua apo per kedo , e mira eshte te njoftohet useri.
Ndryshe krijon amulli dhe dyshime te kota!

Sa i perket chit chat , me keqardhje them se te gjithe , kush me shume e kush me pak , jane pjese e ketyre.
Nese do jeni me strikt, me objektiv, me te gjithe do ishte e me mire...jo ca te nenes e ca te njerkes.

PS: Personalisht cdo chit chat qe do shoh do e raportoj....

Pune te mbare ne vazhdim dhe shendet e jete!
 
Last edited:

RTL

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 29, 2017
Mesazhe
2,270
Pëlqime
1,833
Pikë
113
Mosha
30
Do beja nji pytje.. a nuk mund te instalohet chati forumit ktu?
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Pershendetje Grande Capo!

Jam shume dakort persa i takon Bann qofte atij ne nje teme apo edhe ne gjithe aktivitetin.
Gjykimi eshte juaji ,po aq e vendimi...

Une kam vetem nje kerkese , ne rast se merret ky vendim per mua apo per kedo , e mira eshte te njoftohet useri.
Ndryshe krijon amulli dhe dyshime te kota!

Sa i perket chit chat , me keqardhje them se te gjithe , kush me shume e kush me pak , jane pjese e ketyre.
Nese do jeni me strikt, me objektiv, me te gjithe do ishte e me mire...jo ca te nenes e ca te njerkes.

PS: Personalisht cdo chit chat qe do shoh do e raportoj....

Pune te mbare ne vazhdim dhe shendet e jete!
Pershendetje @Moonlight
Sa i perket termit qe me ke vendos nuk jam fare dakord e skam per te qene ndonjehere dakord perderisa un e konsideroj veten njesoj si ju sepse dhe un kam qen dikur si ju.
Persa i perket kerkeses tende ne kendveshtrimin tend je shum ok dhe ke shum te drejte por ne kendveshtrimin tim eshte BAN pa lajmerim per tu ndergjegjesuar persa i perket chit-chateve sepse u be balt!! Nuk ke pse krijo dyshime te kota sepse nuk veproj me akses un per inate personale apo cfare lloj dyshimi qe mund te ngrihet.
Sa i perket chit-chateve ke te drejte dhe un jam i pafuqishem per ti ndaluar te gjitha kshuqe mundohem me ndalu sa mundem pasi dhe puna nuk me jep mundesi tjem online gjat gjith kohes. Sa per termin "ca te nenes e ca te njerkes" ke te drejte por sapo e citova pak me lart "qe puna nuk me lejon te rri online" e kshu qarkullojne shum chit chate pa u pare!
Nese do raportoje cdo chit-chat un do te te jem shum mirnjohes sepse dhe kjo pjese eshte ndihme per mua dhe stafin e forumit qe te ndertojme dicka te bukur dhe te marrim te gjith kenaqesi, ide apo informacion qe mund te na duhet ne nje te ardhme!
Gjithashtu dhe un te uroj ty te kesh shendetin mbi te gjitha pasi kjo esht me e rendesishme per te gjith ne!
Shfletim te mbare dhe faleminderit.
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Do beja nji pytje.. a nuk mund te instalohet chati forumit ktu?
Pershendetje,
Forumi eshte ngrit ne mbeshtetje te chatit ekzistues. Dhe instalim i nje Chati ne forum nuk eshte e mundur.
Sygjerimi im eshte nese do te besh chat me nje Antar ketu ftoje si me poshte:
http://flash.netedy.com/#RTL
#RTL eshte dhoma ne te cilen do lidhesh automatikisht dhe do lidhet edhe ai qe do ftosh ti.
ose perdor platformen kryesore: http://chat.netedy.com/
Faleminderit.
 

RTL

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 29, 2017
Mesazhe
2,270
Pëlqime
1,833
Pikë
113
Mosha
30
Thjesht bera pytja a ben a jo :) gjithsesi flm
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,169
Pikë
113
Pershendetje @Moonlight
Sa i perket termit qe me ke vendos nuk jam fare dakord e skam per te qene ndonjehere dakord perderisa un e konsideroj veten njesoj si ju sepse dhe un kam qen dikur si ju.
Persa i perket kerkeses tende ne kendveshtrimin tend je shum ok dhe ke shum te drejte por ne kendveshtrimin tim eshte BAN pa lajmerim per tu ndergjegjesuar persa i perket chit-chateve sepse u be balt!! Nuk ke pse krijo dyshime te kota sepse nuk veproj me akses un per inate personale apo cfare lloj dyshimi qe mund te ngrihet.
Sa i perket chit-chateve ke te drejte dhe un jam i pafuqishem per ti ndaluar te gjitha kshuqe mundohem me ndalu sa mundem pasi dhe puna nuk me jep mundesi tjem online gjat gjith kohes. Sa per termin "ca te nenes e ca te njerkes" ke te drejte por sapo e citova pak me lart "qe puna nuk me lejon te rri online" e kshu qarkullojne shum chit chate pa u pare!
Nese do raportoje cdo chit-chat un do te te jem shum mirnjohes sepse dhe kjo pjese eshte ndihme per mua dhe stafin e forumit qe te ndertojme dicka te bukur dhe te marrim te gjith kenaqesi, ide apo informacion qe mund te na duhet ne nje te ardhme!
Gjithashtu dhe un te uroj ty te kesh shendetin mbi te gjitha pasi kjo esht me e rendesishme per te gjith ne!
Shfletim te mbare dhe faleminderit.
Pa dashur te kalojme ne chit chat , se ketu cdo quote qe i ben dikujt konsiderohet i tille, kur nderkohe nuk duhet te jete kshu.
Diskutimi behet edhe duke ju referuar dikujt...

Tani persa i takon temes , sigurisht nuk di sa objektiv mund te jesh ti apo dikush tjeter ,pasi nuk ju njoh dhe pikerisht paragjykoj kur shoh qasje te ndryshme , mbi persona te ndryshem.
Perpos ketyre i qendroj idese sime , ne temat qe klasifikohen si "bar kafe" pra humor sens, chit chat nuk sjelle asgje te keqe....
Tjeter gje jane temat serioze, ku nese sheh , une e para i jap vetes dhe postimeve seriozitetin e nevojshem.

Gjithsesi per mos e bere terkuz, nuk kam problem fare bann ne nje teme apo gjithe forumin....
qellimi im eshte te argetohem , e jo te marr seriozisht kete pjese

peace grande capo :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top