Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pyetje përgjigje rreth problemeve në forum

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,555
Pëlqime
7,449
Pikë
113
Ku jan shefat ka shku gjat pa mkalu permanent a thu keni naj mendje se do ja boshit mire?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,635
Pëlqime
18,787
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje sygjerim dua te bej.
Te shtohet mundesia e komunikimit me audio apo me video.
Fundja çfare ka Marku me shume se ne?😜
 

Ersaa

Keep your distance!
PRINCESS
Regjistruar më
Feb 15, 2020
Mesazhe
2,971
Pëlqime
4,447
Pikë
113
Kush me ndihmon ose me sakte kush merret me anen teknike ketu?!
Sepse vijon i njejti problem nuk me lejon te hyj nga faqa qe un hyj zakonisht, heren e pare me lat seen 😅 nderrova tel akoma dhe njehere e njejta situate!!
Forbidden
You don't have permission to access this resource.
Me thoni ju🤷🏻‍♀️
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Kush me ndihmon ose me sakte kush merret me anen teknike ketu?!
Sepse vijon i njejti problem nuk me lejon te hyj nga faqa qe un hyj zakonisht, heren e pare me lat seen 😅 nderrova tel akoma dhe njehere e njejta situate!!
Forbidden
You don't have permission to access this resource.
Me thoni ju🤷🏻‍♀️
Me cilin browser po provon te futesh?
Bej clear Cache dhe provo prap.
 

SOMEONE

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
696
Pëlqime
544
Pikë
93
Mosha
28
Un kam i hall se zgjithni dot 😥😥😥
Mos mgjuni me fshes kokes se mi lat tato shenjat kur fshini komentet e temat 😥😥😥

😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂
 

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 10, 2020
Mesazhe
287
Pëlqime
354
Pikë
63
Pershendetje.
Une jam jetmira ose ndryshe @Error,nuk po futem dot ne adresen e meparshme.
E caktivizova adresen,dhe te nesermen e hapa serish.

50825
Mos nenkupton kjo se adresa ime nuk do te hapet me.
Ju kam kontaktuar edhe me adresen e gmailit,me te cilin jam rregjistuar.
Nese nuk hapet me,me thoni qe ta di dhe une.
 

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,913
Pëlqime
42,957
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Përshëndetje stafi
Sot jam hasur gjithë ditën me një problem në forum
Sa herë dua ti bëj edit pistimit më ikën tastiera e telit fare dhe mezi e bëj një fjali.
Vetëm unë e kam?
 

Alea

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
10,600
Pëlqime
12,854
Pikë
113
Përshëndetje stafi
Sot jam hasur gjithë ditën me një problem në forum
Sa herë dua ti bëj edit pistimit më ikën tastiera e telit fare dhe mezi e bëj një fjali.
Vetëm unë e kam?
Une se kam kte prb mos ke prb me tel yll
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,635
Pëlqime
18,787
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Përshëndetje stafi
Sot jam hasur gjithë ditën me një problem në forum
Sa herë dua ti bëj edit pistimit më ikën tastiera e telit fare dhe mezi e bëj një fjali.
Vetëm unë e kam?
Ky prob ka 2 dite qe ndodh.
 

Sole

Vogla!🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,516
Pëlqime
17,688
Pikë
113
Location
__
Përshëndetje stafi
Sot jam hasur gjithë ditën me një problem në forum
Sa herë dua ti bëj edit pistimit më ikën tastiera e telit fare dhe mezi e bëj një fjali.
Vetëm unë e kam?
Me ndodh e mu
Dje smu hapte forum
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,259
Pëlqime
14,041
Pikë
113
Mosha
26
Lol
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top