Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pyetje përgjigje rreth problemeve në forum

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,913
Pëlqime
42,957
Pikë
113
Nese keni problemin qe ju zhduket tastiera pasi klikoni "enter" gjate postimit, problemi eshte tek browseri/shfletuesi juaj. Deri tani eshte e konfirmuar qe Google Chrome per android e shfaq kete problem.

Mund te provoni browserin qe ka vete te instaluar sistemi juaj, nese edhe ai nuk punon - mund te shkarkoni "mozilla firefox" ose "Mi browser pro" nga google playstore.
Faleminderit

Reactions: SEO

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Vogla!🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,516
Pëlqime
17,688
Pikë
113
Nese keni problemin qe ju zhduket tastiera pasi klikoni "enter" gjate postimit, problemi eshte tek browseri/shfletuesi juaj. Deri tani eshte e konfirmuar qe Google Chrome per android e shfaq kete problem.

Mund te provoni browserin qe ka vete te instaluar sistemi juaj, nese edhe ai nuk punon - mund te shkarkoni "mozilla firefox" ose "Mi browser pro" nga google playstore.
Faleminderit 😊

Reactions: SEO
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8