Pyetje-Përgjigje të ndryshme!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,650
Location
USA
Pa he njehere.

Ta thy i cik dhe doren tjeter? 😛
 

R

.....
Kontributor
Mesazhe
12,116
Location
....
Po me
Grand pazar xhamia blu
Ka shum cicek po shum fare
Di ca o cicek?
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Mesazhe
13,862
Location
?? & ??
Jo abe nuk e di

Ca bohet me vapen nga tr ngjova qe do vente freskuse lali eri eshte e vertet 🤣
 
Top