Pyetje-Pergjigje te ndryshme....

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
Location
Askund
Kam udhetuar brenda per brenda shqiperise,jo jashte saj.

Nese do te ishe administrator ne kte forum,cfare do te beje per forumin?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Mesazhe
11,833
Location
?? & ??
Me then te drejten nuk jam
Per ate gje besoj se njeriu qe i jep drejtim eshte @molecule Ai e gjen personin e duhur per ket pune
Ku do doje te jetoje pervec shqiperise ?
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
Location
Askund
Me pelqen australia,kam pershtypjen qe eshte vend i qete.

Te ka ndodhur te te fus nje kenge ne mendime?
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
Location
Askund
Ka si jo,por jane te rralla.
Filmat komik dhe romantik i kam shum qejf.

Mendon se ka njeri pa komplekse?
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,266
Mosha
35
Location
Space
Jo, njeriu eshte qenia me komplekse.

Kosi haet apo pihet? :p
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,266
Mosha
35
Location
Space
Qekur mora epitetin Ylli skam kap gje, e kishte mire @Zana kur me thoshte Dulla se aty isha ne territorin tim :p


Sa i ke qit audit? :p
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,266
Mosha
35
Location
Space
Ma le ijer tha o pinko ylli interribile 🤣🤣🤣

O ylli majada jo se nuk di po nuk shef mire noten lale 🤣🤣
Aq me mire qe nuk shef se me jep vetebesim :p


Tema: A i keni vesh qorapet e leshit anej?
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
7,734
HahahhahahahHHhahHahahahah lale lene yllin se e ka n terezi 😂😂😂
Jo akoma si kemi vesh se sesht aq ftoht
Ca ke bo ti iher ?
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,266
Mosha
35
Location
Space
1 vrime ne uje?

A ha shqip? :p
 
Top