Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pyetje-Përgjigje të ndryshme!

Status
Not open for further replies.

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,675
Pikë
113
Loool
No

Qysh e bere gjumin mbreme ?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,675
Pikë
113
Them qe mire kam fjetur , ama mbaj mend qe jam zgjuar jerm 2 - 3 here mbreme.

Mos ka te beje hena apo dicka? ( se shume njerez Po ankohen )
 

Ilirik

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 9, 2019
Mesazhe
199
Pëlqime
137
Pikë
43
Mosha
39
mbase edhe te ka kapur syri keq :p
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,675
Pikë
113
Do mbaj nje hudher Tani e tutje 😝

Ku pyetja ?
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,155
Pëlqime
8,845
Pikë
113
Ndoshta e ka harruar padashje.

Kerkoni falje kur e keni gabim??
 

Ilirik

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 9, 2019
Mesazhe
199
Pëlqime
137
Pikë
43
Mosha
39
Nuk jam aq egoman , e as narcis qe te me mpije totalisht arroganca e mendjemadhesia !
 

Ilirik

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 9, 2019
Mesazhe
199
Pëlqime
137
Pikë
43
Mosha
39
ahh,
ende spo e kap hapin ...
beni aktiviter fizik ?
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,155
Pëlqime
8,845
Pikë
113
Kur kam durim e vullnet po.

Pini kafe para se te sterviteni?
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,675
Pikë
113
Nese iki para ores 4-5 po ... perndryshe jo .

Pershkruaje diten tende sot .. me 3 fjale ?
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 4, 2018
Mesazhe
1,457
Pëlqime
1,570
Pikë
113
Varet nga gabimi...

Kenga e fundit qe keni degjuar?
 

Noah

🤨Nuk eshte sic duket, eshte me keq 🤨
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
4,514
Pëlqime
5,373
Pikë
113
Location
Gjithandej
Planifikoj. Organizoj. Kontrolloj


Njeriu ideal
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,155
Pëlqime
8,845
Pikë
113
Nuk ekziston njeriu ideal.

Cfare konsideroni perfekte sipas jush??
 

Artin

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 23, 2017
Mesazhe
1,304
Pëlqime
1,900
Pikë
113
Gjërat që më pëlqejnë shumë dhe më duken pa gabime.

Për çfarë besoni se keni talent?
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,964
Pëlqime
39,881
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Të humbas njerëzit që dua

Nga 1 në 10 sa gjumë keni?
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top