Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pyetje-përgjigje të ndryshme...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

anna ana

Ich warte auf diesen Tag, aber diesmal anders🥀
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,961
Pëlqime
2,570
Pikë
113
Po, pasi bien gjethet, shtohen dallget mbi det dhe zeri pulebardhave kur trazohet behet jehonë, qe me ben te gezueshme ky emocion.
Altruist është ai që len të tjerët pa intervenuar aspak, të jetojnë jetën e tyre.(Oscar Wilde)
Kush eshte stina e preferuar?
 

Unknown

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Aug 4, 2017
Mesazhe
648
Pëlqime
668
Pikë
113
Mosha
120
te gjitha njesoj

i perdorni shenjat e piksimit?
 

Meloooo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
100
Pëlqime
55
Pikë
28
Po, pasi bien gjethet, shtohen dallget mbi det dhe zeri pulebardhave kur trazohet behet jehonë, qe me ben te gezueshme ky emocion.
Altruist është ai që len të tjerët pa intervenuar aspak, të jetojnë jetën e tyre.(Oscar Wilde)
Kush eshte stina e preferuar?
Vjeeshtaaaa ohhmg e duaaa pa fund sepse mē pëlqen era që të ledhaton dhe aroma e dheut ma mbush shpirtin poor edhe e trishtohem se di pse😥
Tē pëlqen shiu😍?
 

Unknown

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Aug 4, 2017
Mesazhe
648
Pëlqime
668
Pikë
113
Mosha
120
jo kur me lag ne dimet

do prezantohesh prap?
ose te cosh temen e prezantimit ta lexoj
 

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,596
Pëlqime
7,447
Pikë
113
E mire .

Ti ke plane per pasditen ?
 

Bjondina2019

Une Fal Por Kurr Nuk Harroj.
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
8,726
Pëlqime
11,348
Pikë
113
Do marr rreze dhe pastaj shofim e bejm jam gati per supriza hmm.
Poo ti te pelqen spontaliteti apo ido me orar
 

Meloooo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
100
Pëlqime
55
Pikë
28
Uhhh sa mplq tipat romantik 😍😍😍
Kam ngrën një tost,punon apo studion?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top