Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje - Përgjigje

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
46,942
Kur tmu dukte vetja i padeshirushem ose per arsye qe sdo kem kohë ose mundesi me u fut 🧐

Ke kishe mor per burr nga anetaret 😛 kot per muhabet 🤪🙂🙈
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
46,942
Nuk e kam per mar ta blej por po rastisa haj edhe gura zhuri jo mish derri 🙃

Ai qe shpiku kosin ku e gjeti faren 😛
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,276
Tema:

Cka ju hahet apo pihet kur ju del gjumi naten?
 

CuF|

Ein Unerfahrener glaubt jedem Wort, aber der Kluge
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 27, 2021
Mesazhe
7,808
Uj me pihet
Ende skeno fjetur
 

Dea

Kontributor/e
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
10,488
Diell plot diten 🤩

Shteti me i mire per jetese ?
 

Dea

Kontributor/e
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
10,488
Ndonjehere. Jo gjithmone.

Bere ndonje gje te bukur sot ?
 

Chilling

TheNotorious
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
9,133
Jo, sot ne rinas jam strresu kishin blloku rrugen se po e rregulloshin pa tabela pa gjo se mor vesh. I rash nga rruga vjeter trrafik
Pastaj kam dal xhiro bregut detit ne golem. Kjo ishte e bukur 🤪

Ti ca bere sot?
 

Dea

Kontributor/e
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
10,488
15 vjec . Se dhash ne fakt 🤦‍♀️ ma vodhi njoni qe e pelqeja 🤩

Po puthjen e fundit (deri sot ) kur dhe kujt ia ke dhene ?
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr