Pyetje të ndryshme për femrat..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dibrani

Lamtumire
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,741
Location
Tiranë
Kam shumë ankesa unë. Si psh disa nga femrat përdorin vetëm pyetjet pse cunat janë tradhtarë, pse janë mendjemëdhenj etj.. :rolleyes::rolleyes:

Mirë do të ishte të bëni ndonjë pyetje që doni të kuptoni si janë meshkujt në përgjithësi. Okay secilat kanë të drejtë të shprehin, por shoh vetëm pyetjet negative dhe vetëm një apo dy ishin pyetjet normale me aq sa kam parë unë. :)
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
VIP I FORUMIT
Mesazhe
468
Location
Usa
Sepse femren e "leht" se do njeri. Po ashtu dhe mashkulli femren e "veshtir" kerkon, eshte sfida ajo qe te terheq dhe te jep adrenelin!
Shife nuk esht ë vertet nje shembull shqiptaret jan te veshtira:p
Kurse amerikanet jan të lehta si I bie tani??
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,638
Location
USA
E shefff qe koken tek shqiptaret e keee. Why men i thu vetes ehhh? Ja ta them un pse, se femra shqiptare ta torturon shpirtin.... por ja qe you guys love a little bit of torture. Pastaj yes jan te veshtira.... por kan dhe shume te mira qe fshehen pas asaj "veshtirsis" kshu qe rrini mos beni numra se ju vdisni per te veshtirat :p
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
VIP I FORUMIT
Mesazhe
468
Location
Usa
E shefff qe koken tek shqiptaret e keee. Why men i thu vetes ehhh? Ja ta them un pse, se femra shqiptare ta torturon shpirtin.... por ja qe you guys love a little bit of torture. Pastaj yes jan te veshtira.... por kan dhe shume te mira qe fshehen pas asaj "veshtirsis" kshu qe rrini mos beni numra se ju vdisni per te veshtirat :p
Come on coz of my friends:p that's reason I go out with albania girls ????
Me degjo un nuk I kam shku kujt mrapa del é kunderta lol
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,638
Location
USA
Come on coz of my friends:p that's reason I go out with albania girls ????
Me degjo un nuk I kam shku kujt mrapa del é kunderta lol
E kunderta ehhhhh. Dmth i bi tjesh ti ai qe eshte i veshtiri :p be te veshtirin bej se te duan me shume po hee. Lol
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
VIP I FORUMIT
Mesazhe
468
Location
Usa
E kunderta ehhhhh. Dmth i bi tjesh ti ai qe eshte i veshtiri :p be te veshtirin bej se te duan me shume po hee. Lol
E shef nuk jam I veshtire tip nuk i shkoj mbrapa lol po ti një here ????
 
Top