• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pyetje të ndryshme për femrat..

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,270
Likes
4,691
#62
Po flas per veten, shikimi par te genjen pasi sa her marrosem pas shikimit par me ndodh qe me del naj barbon qe sdi ku me e cu prandaj them me mir me njoft perpara pastaj gjerat tjera
P.s a ka pytje per cunat ti "zhveshim"iher apo te hapim tem vec per cunat :p
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,283
Likes
1,121
#63
si do ishte mashkulli ideal per you?
Idealja mendoj nuk ekziston ne kete dimension qe jetojme. Personalisht sdua nje individ ideal, por dike qe te me pranoj dhe ta pranoj per ate qe eshte.
Pershtatshmeria eshte pika kyce ne nje raport!

besoni ju femrat ne dashurin me shikim e pare?
Kur isha ne adoleshence po i besoja....tani kam kritere te tjera!
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,283
Likes
1,121
#65
besoni ju femrat ne dashurin me shikim e pare?
Hahahahahahahha ma mbushe mendjen....ska njeri qe e pranon qe genjen ...ne meshkujt genjejme po ju femrat te mashtroni te fikni deren e shpise 😄😄😄😄
Te dalesh me nje teze te tille , "femrat genjejne, e meshkujt jo" nuk eshte korrekte.
Genjeshtra i nderuar ska gjini , por gjithkush ka tendencen te shoh qimen ne syrin e tjetrit dhe jo traun ne te tijin.
Po aq sa genjejne femrat , genjejne e meshkujt....nuk ka thike qe i ndan.
Njeriu ne fund llogarite i ben me veten , ndergjegja e gjithekujt ka rolin dhe peshen kryesore.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,452
Likes
14,543
Age
26
Location
Tiranë
#67
Sa kohe ju duhet qe te beheni gati ne mengjes?
I urrej mëngjeset përplot nxitim,ku këpuca vishet në mes të asfaltit,flokët e ç'rregullta çuditërisht nuk janë aq hata saç mendoja, pulovra që hedh sipër shpatullave shpaloset nga era e ftohtë .
"Nëna"më bërtet në anën tjetër të telefonit se përse nuk ha mēngjes.
Eh,moj nënoke,puna është punë,s'të pyet kush në ke ngrënë,në je mirë,në ke fjetur gjumë shpejt apo pasi qave njëherë e mirë.
Edhe mirëmëngjesin,disa njerëz e kanë në varësi të humorit të tyre,që zakonisht është i hidhur,më i hidhur se kafeja turke sade që pi çdo mbrëmje buzë oxhakut.
Edhe atēherē kuŕ vendos tē nxihem me ndonjē rimel. Padashje mē ngel njēri pa lyer.
Me pak fjalē 20 minuta duke u rrotulluar.
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,026
Likes
3,474
#71
Mashkulli juaj IDEALE ?? "Apo jan me shumice :p
Po shkruaj personalisht tani sepse çdo femër ka standardet e veta.
Më shumë sesa muskujt dhe forca , duhet ëmbëlsia dhe përkushtimi , një mashkull që di të dëgjoj , fiton bonus pikë
Sensi i humorit është i padiskutueshëm , e bën jetën më të qeshur më pozitive
Joshja .. jo vetëm në hapat e para të njohjes dhe lidhjes , por gjatë gjithë jetës
Një mashkull me këmbë në tokë , i vendosur dhe i qartë në ato që kërkon dhe do + fiziku deri diku , do plotësonin mozaikun
Këto , për mendimin tim , thjeshtë dhe saktë :)
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,864
Likes
2,625
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
#72
Po shkruaj personalisht tani sepse çdo femër ka standardet e veta.
Më shumë sesa muskujt dhe forca , duhet ëmbëlsia dhe përkushtimi , një mashkull që di të dëgjoj , fiton bonus pikë
Sensi i humorit është i padiskutueshëm , e bën jetën më të qeshur më pozitive
Joshja .. jo vetëm në hapat e para të njohjes dhe lidhjes , por gjatë gjithë jetës
Një mashkull me këmbë në tokë , i vendosur dhe i qartë në ato që kërkon dhe do + fiziku deri diku , do plotësonin mozaikun
Këto , për mendimin tim , thjeshtë dhe saktë :)
Bravoo U cova nkom po duartrokas URRRAAAURRAAAURRAA EUREKA :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,452
Likes
14,543
Age
26
Location
Tiranë
#76
Kujt do te ja benit nje telefonate apo nje sms per te pire kafen e pasdites ? ;)