• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pytje-Pergjigje te ndryshme....

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Iva

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,443
Mosha
31
Ne nivel mesatar
Shpenzon shume te konsiderueshme per eeobat cdo muaj?
 

Amara_La_Negra

Trust No One
Princesha Forumit
Mesazhe
3,867
Pa taka
Sosht turp te vishesh lire se ka plot firma x rrangun ton.po kur permendin firmat e mdhoja serio ma shpifin
Bon ftoht andej
 
Reactions: Iva
Status
Not open for further replies.
Top