• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pytje-Pergjigje te ndryshme....

Frank

Kshu kshuuuuuuuu! :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
6,978
sjam xheloz për ato që kam në jetën reale, imagjino të bëhem për këta/këto rroça poçat këtu.

pse ti bëhesh?

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
1,601
ose se kam formuluar mire pyetjen ose ke lexuar apo kuptuar mire

thash nese partneria jote do ishte xheloze per forumin, frekuentimin, shoqerine e mbase dhe takimet nese behen nga ketu?

shkruan shpejt ne tastjere?

Frank

Kshu kshuuuuuuuu! :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
6,978
aha ndjesë, kush tha që i tregoj njëherë.
po shkruaj goxha shpejt.

ca përdor për forum, pc apo cel?

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
1,601
tani pc, gjate dites cel pasi se hap pc ne shtepi, kohet e fundit e kam hapur forumin dhe disa here nga pc i punes.

mendon se turqit na kane pushtuar apo mbrojtur?

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
6,723
Te dyja bashke.. Mendoj se jane nder pushtuesit e vetem qe na dhane pushtet mbi popujt e tjere perreth nesh..

Mendon se historia jone duhet rishikuar?

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
1,601
nuk jam historian dhe smund ta them nese duhet apo jo por mendoj se dhe nje mik mund te kthehet ne pushtues nese qendron dhe vepron ne shtepine tende kur ti i kerkon te ikesh.

cila eshte birra me e mire Shqipetare?