• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pytje-Pergjigje te ndryshme....

Frank

Save as...
VIP i Forumit
Mesazhe
3,887
Likes
1,093
Age
33
sjam xheloz për ato që kam në jetën reale, imagjino të bëhem për këta/këto rroça poçat këtu.

pse ti bëhesh?
 

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
901
Likes
133
Age
118
ose se kam formuluar mire pyetjen ose ke lexuar apo kuptuar mire

thash nese partneria jote do ishte xheloze per forumin, frekuentimin, shoqerine e mbase dhe takimet nese behen nga ketu?

shkruan shpejt ne tastjere?
 

Frank

Save as...
VIP i Forumit
Mesazhe
3,887
Likes
1,093
Age
33
aha ndjesë, kush tha që i tregoj njëherë.
po shkruaj goxha shpejt.

ca përdor për forum, pc apo cel?
 

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
901
Likes
133
Age
118
tani pc, gjate dites cel pasi se hap pc ne shtepi, kohet e fundit e kam hapur forumin dhe disa here nga pc i punes.

mendon se turqit na kane pushtuar apo mbrojtur?
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
3,759
Likes
1,760
Location
Struge
Te dyja bashke.. Mendoj se jane nder pushtuesit e vetem qe na dhane pushtet mbi popujt e tjere perreth nesh..

Mendon se historia jone duhet rishikuar?
 

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
901
Likes
133
Age
118
nuk jam historian dhe smund ta them nese duhet apo jo por mendoj se dhe nje mik mund te kthehet ne pushtues nese qendron dhe vepron ne shtepine tende kur ti i kerkon te ikesh.

cila eshte birra me e mire Shqipetare?
 

SiSi

Ca do?
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
517
Likes
398
Japonezet mendimi im ky!! Tema: kush eshte libri i fundit qe keni lexuar?