• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pytje-Pergjigje te ndryshme....

Status
Not open for further replies.

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,022
Likes
3,483
As që bëhet fjalë :0
Nuk e imagjinoj dot veten të bie aq poshtë , e sidomos kur në shprehje qenka një çun ( besoj thua për këtë lloj të xhelozisë )
Në të gjitha rastet , përgjigjja do ishte absolutisht JO

I beson të gjitha çfarë thuhen dhe shkruhen këtu ?
 
Status
Not open for further replies.