• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pytje-Pergjigje te ndryshme....

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,194
Likes
422
#2
Forum esht spo botoj nai roman qe mduhet drejt-shkrimi me patjeter

A erdhen ciklistat apo jo se ke ngel nkam nmes te udhes
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,194
Likes
422
#4
gjella me bamje nuk kisht dal ashtu sic me plq mu

A keni me e lidh burrin prej karris mos me shku ntakim te dashnorja
 

Ai_Tipi

My Life My Rules
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,907
Likes
4,512
Location
?? & ??
#10
Miqësia nënkupton ndarjen e ideve, mendimeve, nevojave, ndjenjave, ëndrrave, vlerave, kohës, objekteve.


Si u gdhive ti ?
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,705
Likes
2,377
#13
Po nuk hengri goja nuk ... byqa...dhe o keq puna pastaj :p

Pse femray inteligjente npergjithsi.jan.tshemtuta?
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,920
Likes
2,774
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
#14
47 % e femrave inteligjente jan si BETI , po thone qe inteligjenca rritet nga kalorite qe thithin gjat gjith dites dhe nates xP si ato mizat e M*** ose te kalit te skenderbeut nen driten e henes blu hahaha...
E gjete bella stronza-n ti ?
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,705
Likes
2,377
#15
Jo re o shum tzgjuta po ki thrret kjameti npamje ose anasjelltas :p

Mbarun pushimet ?