Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

“Qaj kur Dybala qëndron në stol, në janar largohet nga Juventusi”

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608


Maurisio Zamparini, presidenti i Palermos, klubi ku ka luajtur më parë Paulo Dybala pas transferimit te Juventusi, është shprehur se sulmuesi argjentinas do të largohet nga badhezinjtë në merkaton e dimrit. “La Joya”, e nisi aventurën në Serie A me Palermo-n, para se të bashkohej me “Zonjën e Vjetër” në verën e vitit 2015.

“Sa herë që qëndron në stol, më bën të qa. Ai është në stol për shkak të Allegri-t. Allegri duhet të vijë në Palermo dhe të fitojë titullin, sepse është e lehtë të jesh fenomen me Juventusin. Dy vjet më parë i dërgova Dybala një mesazh dhe e këshillova që të shkonte në Spanjë, ku do të luante futboll dhe jo të qëndronte në Itali

Do të largohet, sepse Juventusi dëshiron të fitojë 120 milionë euro. Në janar unë mendoj se ai do të largohet, për në Spanjë. Ai ka oferta në Spanjë dhe Angli. Juventusi ka shumë kampionë dhe është e vështirë për të gjithë të luajë, por është patjetër një arsye për të qarë kur një fenomen si ai nuk luan”, tha Zamparini për “RMC Sport”.

The post “Qaj kur Dybala qëndron në stol, në janar largohet nga Juventusi” appeared first on Lajmi i Fundit - Lajme.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.