• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Qekur kam hy ne netedy.com

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Loti vuuuu qe kur kam hyre ketu.
Madje edhe kur jam i lodhur nga puna.
?????
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
3,610
qe kur kam hyre ketu, me ka kapur takikardia sa here qe shof Aferditen time. lol
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Shyqyr qe ekzistoni :D
 

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,818
Qekur kam hyre ketu kam mesuar qe ska njeri pa te meta lum ne e det ata :p
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
O vllaoi mire ti kshu. :) @Senseo si pa qejf me dukesh :p,
@Dorina e vertete ajo qe the ti.. ama kam gjet dhe nji shoqe te miremire nji qure si puna jotedown..
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Hahahahahahahahahahahaajahahahahaha o @Albaner

Ndersa une kam nje liste me gjona per te thone.
Por po e permbledh vetem ne njē.
Kam lone gishtin ktu????
 
Top