Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Që kur kam hyrë në netedy.com...

@Vinjol u plakem vlla por ti akoma beqar ke me nejt po nuk hoqe dore nga forumet dhe chatet :p
 
Ndrrohen parteret jave per jave por mire qe kena duret me dale prej situate ?
 
  • Kiss
Reactions: Nio
2018 me.nick marino per arsye qe se kuptova me vuren ban @Rrelse ose @Fiore se di hahhaah
Mars 2020 kam hy me.@nikoo
 
Qekur kam hyre ketu kan fillu duke me ardh mend ??
 
Qe kur jam hy ketu kam mesuar shum Shqip dhe njerez me shum fytyra hmmmm.
 
Qe kur hyra ketu rroft porosia nga jashte harroj te gatuaj ????
 
Qe kur hyra ketu njoha maksin ......maçokun qe me bene dhurate
 
Isha vetem erdhe ti, tani jemi Netedy.??Qe kur hyra tek Netedy u bera pjese e "dalldisjes" kolektive, ku here pas here e çojme trurin me "pushime"!??
 
Që kur kam hy, mka " hy" ....
Vazhdimësinë e fjalimit mereni sipas asaj që dëshironi lol
 
Akoma sjam shkëputur
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.