Qeni apo Mace?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,323
Mosha
27
Ehe ska me te shemtut
Me
Proteza ne goje. ?????
 

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,209
Location
F.C. Internazionale
:in:in:in dikur kam pas një macok si të till.
Edhe unë mendoj që macja është zgjedhja më e mirë për të mbajtur në shtëpi sepse ështëmëe pastër. Sa pë r qenin, mendoj që është më i mirë për të lozur jasht shtëpisë. Të dyja kafshët janë besnike dhe të dashur :):)
Kur isha e vogël mbaj mend që i kisha të dyja.
Tani nuk kam asnjërën prej tyre por do preferoja macen mashkull.
 
Top