• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Qeni apo Mace?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,182
Mosha
27
Ehe ska me te shemtut
Me
Proteza ne goje. ?????
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,182
Mosha
27
???????????
E ke gabim:
Ene kafshimi ka lezet.
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,877
Location
Tiranë
:in:in:in dikur kam pas një macok si të till.
Edhe unë mendoj që macja është zgjedhja më e mirë për të mbajtur në shtëpi sepse ështëmëe pastër. Sa pë r qenin, mendoj që është më i mirë për të lozur jasht shtëpisë. Të dyja kafshët janë besnike dhe të dashur :):)
Kur isha e vogël mbaj mend që i kisha të dyja.
Tani nuk kam asnjërën prej tyre por do preferoja macen mashkull.
 
Top