Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Quhet tradhetia me imagjinate?

Sa ju pelqeka fakti qe rrini me dike kur ne fakt ai/ajo mendon per dike tjeter. ?
 
Sii bëjn si Shën Mëria,sikur nuk kan imagjinu nj her sikur po bëjn dashuriçka me ndonjë koleg/e ;):);).
E nga ana tjeter ça sbejn,ktu hiqen sii shenjtore.
Nuk mendoj se eshte tradhëti ;);)
Personalisht kam fantazuar sikur jam me X person në një çast intim.
Ama per te tradhëtu skam tradhëtuar ndonjëherë :););).
Njerezit që imagjonojn sikur po kalojn çaste sensuale/erotike me dike që nuk jane të lidhur janë më besnik sesa"shenjtorët".....
 
Tradhetia nis nga mendimi.Nese dikush ka arrit aq forte te hyj ne mendjen tende do te thote qe nje dite do e gjesh menyren per ta takuar.Mendimi te vjedh lumturine me keq sesa te shkosh te flesh e ta hedhesh pas kraheve.
 
  • Pëlqej
Reactions: Zap
Tradhetia nis nga mendimi.Nese dikush ka arrit aq forte te hyj ne mendjen tende do te thote qe nje dite do e gjesh menyren per ta takuar.Mendimi te vjedh lumturine me keq sesa te shkosh te flesh e ta hedhesh pas kraheve.

Jam shume dakort
 
Pyetja eshte ... qe a eshte kjo dicka qe eshte ne doren tone , dhe a mund ta kontrollojme/ndalojme dot penetrimin e mendjes/trurit ?

Pergjigjen time do ta jap ne vazhdim
 
Last edited:
  • Pëlqej
Reactions: Zap
Sii bëjn si Shën Mëria,sikur nuk kan imagjinu nj her sikur po bëjn dashuriçka me ndonjë koleg/e ;):);).
E nga ana tjeter ça sbejn,ktu hiqen sii shenjtore.
Nuk mendoj se eshte tradhëti ;);)
Personalisht kam fantazuar sikur jam me X person në një çast intim.
Ama per te tradhëtu skam tradhëtuar ndonjëherë :););).
Njerezit që imagjonojn sikur po kalojn çaste sensuale/erotike me dike që nuk jane të lidhur janë më besnik sesa"shenjtorët".....
@Miranda te pergzoj se je shume e sinqert , pastaj ke tradhtuar apo jo varet ke quan tradheti ti , po nese e ke cue ne mendje vetem rrethanat dhe mundsia te kan penguar pa e finalizue.

TEMA: Asht tradheti , djemt tradhtojm perdit me tru femnat jan ma te frenume me aq sa i njoh une ?
 
@Miranda te pergzoj se je shume e sinqert , pastaj ke tradhtuar apo jo varet ke quan tradheti ti , po nese e ke cue ne mendje vetem rrethanat dhe mundsia te kan penguar pa e finalizue.

TEMA: Asht tradheti , djemt tradhtojm perdit me tru femnat jan ma te frenume me aq sa i njoh une ?
80%e femrave jane me te ndyra e me perverse se meshkujt;);)
Leje se bejn si te turpshme e me seder.
 
Tema eshte a quhet tradheti ,jo a keni tradhetuar ndonjehere ne keto lloj situatash?
 
Tema eshte a quhet tradheti ,jo a keni tradhetuar ndonjehere ne keto lloj situatash?

le te tradhetojme bashke me imagjinat, ti duke lare rrobat ne kazan e une duke pire cigare e duke u ngrohur ne diell lol lol
 
Nqs se e mendon zere se e ke bere !
Tema: Po
 
le te tradhetojme bashke me imagjinat, ti duke lare rrobat ne kazan e une duke pire cigare e duke u ngrohur ne diell lol lol
Epo te vesh kazanin duhet qe ti kete zene rrufeja drute se nuk lahen mire rroat me uje te ftohte.?
 
Epo te vesh kazanin duhet qe ti kete zene rrufeja drute se nuk lahen mire rroat me uje te ftohte.?

Eshte Kazan "environmental friendly" punon me panel solare lol
 
  • Kiss
Reactions: Iva
Po
 
Çdo gje nis nga mendja...shpikjet me te medha te njerezimit kane inicuar nga nje shkendije e vogel ne mendje...pale tradhetia pastaj qe sot eshte bere si me ble uje ke marketi lagjes...Absolutisht po...
 
Jo smendoj se quhet tradhti:
Tradhti un quaj deri sa te ket kontakt fizik.
 
E habitshme sesi vet meshkujt e quajne tradheti imagjinaten e ketej ju varen jarget tu kullot syte kur shofin ndonje femer te bukur!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.