Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Quhet tradhetia me imagjinate?

Ti si thua, quhet tradhetia me imagjinate? :D

Imagjino tashi, te jesh duke pa TV, te del Luana rastesisht dhe ti duhet ti flasesh vetes ti thuash "Yyy sa e shpift, s'o gje, s'ka byc s'ka gjoks, kurre s'do ja kisha hedhur syte"... Jo per gje, por te shpetosh veten nga mekati :p
 
Ti si thua, quhet tradhetia me imagjinate? :D

Imagjino tashi, te jesh duke pa TV, te del Luana rastesisht dhe ti duhet ti flasesh vetes ti thuash "Yyy sa e shpift, s'o gje, s'ka byc s'ka gjoks, kurre s'do ja kisha hedhur syte"... Jo per gje, por te shpetosh veten nga mekati :p
Aaaaaa Luanaaaaa!
Kush eshte kjo?! :D
 
Njera me te cilen kam tradhetuar me imagjinate dhe vullnetarisht do e beja dhe me vepra :p
 
Ehaaaa:p
 
Njera me te cilen kam tradhetuar me imagjinate dhe vullnetarisht do e beja dhe me vepra :p
Epo turp dee:p
Nuk gjete nje me te hajrit:p
 
Kuc mor anej, gjithe ato gra verdalle, me ben mua kshu muhabetesh!!!
:p
Pse si i bie? Une qe shoh gjithe diten Elvana Gjaten he ça :D
 
Kuc mor anej, gjithe ato gra verdalle, me ben mua kshu muhabetesh!!!
:p
Pse si i bie? Une qe shoh gjithe diten Elvana Gjaten he ça :D
Ouuuuu:p
/me bohet brune:p
 
Hahahhgahhahahhhha:p
 
O njerez, as Zoti nuk te gjykon per ato qe ke ne mendje, jo mo nje njeri i zakonshem sic jemi ne apo partneret qe kemi.
 
@MrCool si je derman?:p
Drini paska prurje te medha:p
 
Si te mos bie derman, na mbyti shiu merr ca gjen para :p
 
Oiii oiii:p
 
Sa shpifsa jeni bere! Pffff asnje llaf nuk ju mar vesh!
 
Ec ta them te veshi:p
 
Hongre baned:p
 
Po filloi me te shku mendja tek tjerat/tjetri,do te thote qe se do ate qe ke ne krah ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.