Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Qyteti nentokesor i komunizmit Shqipetar

Milanisti

✌👋
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 5, 2018
Mesazhe
1,914
Pëlqime
2,496
Pikë
113
Si është braktisur qyteti nëntokë që do të përdorej në rastin e një sulmi Jugosllav gjatë komunizmit? Çfarë qëndron në galeritë e errëta? Zbuloni një qytet të nëndheshëm i cili sot është lënë në harresë të plotë nga shteti. Përse askush nuk kujdeset si gjithkund në botë, por e ka lënë këtë objekt në mëshirë të fatit ? A nuk duhet të ruheshin nga autoritetet vende të tilla ? Përse nuk janë sekret dhe ku ndodhet dosja e tyre ?


Marin Mema
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top