Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Rasti që tronditi botën: Një çift homoseksual përdhunuan fëmijët e tyre të birësuar dhe ia shitën një rrjeti pedofilësh

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
45,715

Rasti që tronditi botën: Një çift homoseksual përdhunuan fëmijët e tyre të birësuar dhe ia shitën një rrjeti pedofilësh​

Rasti që tronditi botën: Një çift homoseksual përdhunuan fëmijët e tyre të birësuar dhe ia shitën një rrjeti pedofilësh


Ajo që po bëhet e ditur për rastin e çiftit homoseksual që dhunoi dhe tradhtoi fëmijët e tyre të birësuar është tronditëse. Gjetjet dhe akuzat tronditëse.​

Përballë akuzës për abuzim seksual të fëmijëve të tyre të birësuar, një çift homoseksual nga Xhorxhia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës. William Dale Zulock, 33 vjeç dhe Zachary Jacoby Zulock, 35, dyshohet se përdorën mediat sociale për aktet e tyre të sëmura.

Makthi për dy fëmijët e vegjël thuhet se filloi në fund të vitit 2019. Gjërat u përkeqësuan edhe më shumë në fund të vitit 2021. Çifti thuhet se akuzohet se ka abuzuar seksualisht me dy djemtë e tyre të birësuar dhe duke i përdorur ata për të prodhuar erotikë. video. Dy djemtë e vegjël dyshohet se po shiteshin gjithashtu në një rrjet lokal pedofilësh, sipas Townhall.

William Dale Zulock, 33, një nëpunës publik dhe Zachary Zulock, një bankier, dolën në gjyq në gusht 2022. Akuzat ndaj tyre ishin të shumta dhe rrëqethëse: incest, abuzimi me fëmijët, shfrytëzimi seksual i fëmijëve dhe prostitucioni i të miturve.Hetimi tronditës i kryer nxjerr në pah edhe më shumë detaje për abuzimin e pështirë që kanë pësuar dy të miturit. U zbulua se dy burrat dyshohet se i shitën djemtë e tyre më të mëdhenj, tani 11 dhe 9 vjeç, dy burrave të tjerë në një rrjet pedofilësh.

Një nga burrat, 27-vjeçari Hunter Clay Lawless, u zbuloi autoriteteve se Zachary – i cili e përshkruan veten në Instagram si “babai i dy djemve të mrekullueshëm” dhe një “aktivist” – e ftoi atë “shumë herë” për të marrë pjesë në sulmi seksual ndaj fëmijëve të tij të mitur, sipas Townhall. Por ai pohoi se nuk ra në kontakt fizik me asnjërin nga dy fëmijët.

Bastisje dhe gjetje rrëqethëse​

Zachary, pretendoi Lawless, po i dërgonte mesazhe të shumta në Snapchat. Në një nga më tronditësit, ajo i shkruante se do të abuzonte seksualisht me djalin e tij atë natë. “Prit” i ka shkruar dhe pak më vonë i ka dërguar foto nga abuzimi me 11-vjeçaren.

William Dale Zulock dhe Zachary Zulock u arrestuan, ndërsa është e paqartë nëse Lawless dhe Armando Vizcarro-Sanchez kishin ndonjë kontakt me dy djemtë e mitur. Zulocks, të cilët jetonin në Oksford, i adoptuan fëmijët nga një shërbim birësimi i krishterë për fëmijët me nevoja të veçanta. Djemtë ishin në klasën e tretë dhe të katërt kur prindërit e tyre birësues u arrestuan verën e kaluar.Policia, duke iu përgjigjur ankesave se një burrë po shkarkonte pornografi për fëmijë, bastisi shtëpinë e tyre. Atje ata gjetën prova se çifti "përfshihej në akte abuzive seksuale dhe video që dokumentonte atë abuzim," vuri në dukje policia në atë kohë.

Ata kishin nxjerrë zvarrë nga shtëpia 33-vjeçarin William Dale Zulock lakuriq. 33-vjeçari pranoi se kishte detyruar një nga djemtë e tij të kryente seks oral ndaj tij "me qëllim të kënaqjes së dëshirës së tij seksuale", sipas një deklarate të cituar nga Daily Wire.

Dëshmia relative​

Burri i tij pranoi se u kishte dërguar materiale për abuzim seksual të fëmijëve disa personave. Çifti ishte aktiv në komunitetin lokal LGBTQ. William dhe Zachary, të cilët janë deklaruar të pafajshëm, secili përballet me më shumë se nëntë herë burgim të përjetshëm nëse dënohet.

Një i afërm që foli në Townhall tha se stili i jetesës luksoze të Zulocks filloi rreth një vit pasi dy djemtë u birësuan. Shtëpia, automjetet dhe pasuritë e tjera të dy personave janë sekuestruar nga shteti.

“Çfarë sociopati narcisist. Gjithmonë më bënte të dridhura”, tha ai në mënyrë karakteristike për William Dale Zulock. Ai pohoi gjithashtu se dy fëmijët po dhunoheshin edhe në mënyra të tjera. Ata i detyruan dy fëmijët të qëndrojnë në qoshe pas shkollës për 8 orë. Ai e kishte parë Uilliam-in të godiste djalin më të vogël. Ata thjesht po i abuzonin në çdo mënyrë të mundshme. “Vetëm mos më harro”, thuhet se i tha William gjatë një telefonate të regjistruar nga burgu.
 

Gjyshi

Kontributor
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
8,751
Derisa nje shoqeri dhe nje shtet osht Pro ktyre kto skan faj.
Fajin e kan tjeret se kto jan te prirur per kto gjona derisa hapen sumesh me njoni tjetrin cpret do edukoje dike qe e mer me lek dhe pret ti japi drejtimin e duhur ne jet?
 

The_Joker

Kontributor
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
41,105
Fundi botes po vjen.

Degjojme..
Babai perdhunon vajzen.
Vllai motren.
Mamaja tutore vajzave.
Dolen e kta pederat tani...
Duhet rikthyer demimi me varje.
 

Gjyshi

Kontributor
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
8,751
Fundi botes po vjen.

Degjojme..
Babai perdhunon vajzen.
Vllai motren.
Mamaja tutore vajzave.
Dolen e kta pederat tani...
Duhet rikthyer demimi me varje.
Denimit me varje i kthejn bythen kto, dhe ja prishin menjen. 😂
 

Chilling

TheNotorious
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
12,041
Kto duhen torturu, po mos ti lesh me vdek se shpetojn! Vetem tortura
 

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
28,431
Tmerr tmerr, pastaj u ipet e drejta te adoptoine femije 🥺
 

Klodii

Kontributor
Regjistruar më
Jun 4, 2020
Mesazhe
15,097
Tmerr tmerr, pastaj u ipet e drejta te adoptoine femije 🥺
Ketu i thon nje fjale te urte qe peshku vjen ere nga koka dhe kjo pune e ka fajen shteti qu u jep keto te drejte qe adaptojne femije dhe i bejne si syte e tyre dhe i perdorin keta mostra duhen prer mishi me briske qe ta ndiejne dhimbjen.
 

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
7,169
E ca mund te presesh prej ketyre pushtash e pederash. Rob me flliqt e te ndyre nuk ka. Çuditerisht u lejua te behej publik ky lajm se zakonisht nuk i le lobi pederava te dalin ne media keto lajme. Pislliqe te tilla qebaba qe ndodhin nga keta m*ta. Shikoni ça behet ne shba nga lgbt dhe e kuptoni ku eshte qellimi. Me varje dhe ne turren e druve duhen denuar, pa pik meshire.
 

Milton

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 23, 2023
Mesazhe
158
Fatkeqsisht kto po drejtojne boten sot. Vetem shifni ligjet ne 30 vjecarin e fundit sesa te drejta u kane dhene. Eshte axhende e paster anti familje.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr