• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

regjistrimi ne chat

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
650
Likes
597
Location
Zürich
#2
me cfare aplikacioni futesh?
Une e di se ben edhe pa regjistrim!
apo don ta regjistrosh nickun?
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Mesazhe
19,395
Likes
19,021
Age
26
Location
Tiranë
#7
Futu në chat dhe shko tek dhoma ndihma. Aty do të ndihmojnë ta regjistrosh nick sepse dhe unë me sqarimet e të tjerëve se bëra dot. Më ndihmuan operatorët e chatit:)
 

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,045
Likes
5,611
Age
27
#13
@enderr do mesohesh po he ene i got uje mrapa ene je ok.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂