Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Rekomandime për filma,seriale dhe emisione.

Nqs ju ka mar malli per Smallville, me Clark Kent ketu keni te gjithe sezonet, cilesia HD, titrat i zgjini vete se çfar gjuhe i doni, dhe me e rëndësishme qe e keni falas. Une jam te sezoni par episodi 11. Jua rekomandoj kte serial...


 
@Zana kape pak kete faqe per filma. Une paguaj per Netflix, per Amazon prime, per sky, pooor kjo eshte faqe me e mire se te gjitha ato qe ne paguajm leke.


@Zana dua opinionin tend pasi ta zhbirilosh
 
Sapo i hodha nje sy dhe une, pask info dhe gjera qe lajmet dhe filmat si japin me kaq detaje. ?
Po eshte e vertet,,,shife deri ne fund nuk do zhgenjehesh ?
 
Vikings
Peaky Blinders
❤️
Ja ku e ke

 
@Zana kape pak kete faqe per filma. Une paguaj per Netflix, per Amazon prime, per sky, pooor kjo eshte faqe me e mire se te gjitha ato qe ne paguajm leke.


@Zana dua opinionin tend pasi ta zhbirilosh

Ja kur te arrij ne shtepi do ta provoj... thank u .

Ke edhe goojara.ch per filma eshte sh i mire , free dhe ke filma sa te duash , pa shkeputje pa asgje .

Netflix behet boring shume shpejt se I mbaron per dy jave ato te miret dhe aq .
 
Ja kur te arrij ne shtepi do ta provoj... thank u .

Ke edhe goojara.ch per filma eshte sh i mire , free dhe ke filma sa te duash , pa shkeputje pa asgje .

Netflix behet boring shume shpejt se I mbaron per dy jave ato te miret dhe aq .
Ajo qe ben differencen te kjo faqe eshte

1- Cilesia HD
2- Titrat i zgjedh vete, anglishte, italishte, french, dojch etj..
3- Ke filma pa fund, qe faqet e tjera nuk i kane.
 
Ndjes spaskemi gusto njesoj ? sju ndihmoj dot me filma e emisione
 
Ajo qe ben differencen te kjo faqe eshte

1- Cilesia HD
2- Titrat i zgjedh vete, anglishte, italishte, french, dojch etj..
3- Ke filma pa fund, qe faqet e tjera nuk i kane.

Kontrolloje pak te lutem .. a e ka filmin “ Wrath of Man” se nuk e kam ndezur Tv-ne akoma ?
 
Kte te fundit te 2021 do?!

 
Kte te fundit te 2021 do?!


Holy shit are u kidding me ... wow wow wow wow ... yes yes yes yesss tani do ta ndez omg omg omg thank uuuu .?

Ndiqe edhe ti se eshte shume nice :)
 
Holy shit are u kidding me ... wow wow wow wow ... yes yes yes yesss tani do ta ndez omg omg omg thank uuuu .?

Ndiqe edhe ti se eshte shume nice :)
Akoma se kan kalu ne HD sepse sa paska dal ne treg. Besoj per pak dite e kalojne ne cilesi HD dhe do e shof.
 
Akoma se kan kalu ne HD sepse sa paska dal ne treg. Besoj per pak dite e kalojne ne cilesi HD dhe do e shof.

Po ne normal one a eshte ? Did u hear the news na hapen kinemate pas dates 17-te .. I can’t wait .?
 
Po ne normal one a eshte ? Did u hear the news na hapen kinemate pas dates 17-te .. I can’t wait .?
Une po shof kto te vjetrit tani.

E forte fare kishte dhe hercules per Zotin
 
Une po shof kto te vjetrit tani.

E forte fare kishte dhe hercules per Zotin

Une tani sapo dua te ve “ Brothers by Blood “ ... por me thote qe te download smth ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.