Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Rekomandime për filma,seriale dhe emisione.

Jo ne fakt nuk e kam pare
Urdhero vlla



Ke gjithe filmat e Netflix & Amazon prime, dhe filmat e vjeter dhe te rinj qe si ka as Netflix as Amazon prime. Mos u frikso per reklamat sepse eshte e sigurt 100% qe sjane viruse.
 
Të shof filmin apo të lexoj gërmat?? nuk e përdor ktë faqe ,rri larg ktyre se janë me virusa,apo?
Te gjitha faqet ne internet ashtu jane.
thjesht iphon eshte super ??
 
Shife aty se e ke gati. HD e ke cilesine. Sjam ne shpi qe ta shof e ka apo jo Netflix.

Sa kam mar kte faqe, Netflix rri kot ?
E pash asnjëra se kishte nga kto që të përmënda?
Po nuk ësht deutsch?
 
Tani ka dal si film ky prandaj. Eshte i 2021. Shife me titrra Anglishte, permisoje pak me ate rast ?
E pash që ësht i ktij viti,po me anglishten vetëm gjysmën e filmit do kuptoj?
 
Ndersa une dua nje action film te mire sonte ? se per k’to serialet nuk kam shume kohe per momentin dhe na fiksojne keq pastaj . ??
 
Shkarkoni cinehub app super app me super filma dhe me shume gjuhe. Ja vlen. Vetem se po nuk eshte neti sh i mire dhe ngec ndonjehere.

Filmat qe ja vlen me shume jane tgjithe te Tom Hanks-Transit-Cast away-Sully(miracle in river hudson)-Green Mile-etc
 
Shkarkoni cinehub app super app me super filma dhe me shume gjuhe. Ja vlen. Vetem se po nuk eshte neti sh i mire dhe ngec ndonjehere.

Filmat qe ja vlen me shume jane tgjithe te Tom Hanks-Transit-Cast away-Sully(miracle in river hudson)-Green Mile-etc
Po kto serialet e fundit jane? Si eshte cilesia shikimit?

Na jep pak me screenshot si e ka logon ne app
 

Attachments

  • Screenshot_2021-06-15-23-24-34-093_com.eleven.project.free.jpg
    Screenshot_2021-06-15-23-24-34-093_com.eleven.project.free.jpg
    92.4 KB · Shikuar: 2
Po kto serialet e fundit jane? Si eshte cilesia shikimit?

Na jep pak me screenshot si e ka logon ne app
Po bejnca kohe se kam perdorur vlla. Per shkarkime se kam provuar sepse i kam pare live stream gjithmone. Eshte nje faqe ku mund ta shkarkosh ate. Do ta gjej dhe do te ta tregoj. Por duhet tpyes dike se sme kuntohet.
 
Po bejnca kohe se kam perdorur vlla. Per shkarkime se kam provuar sepse i kam pare live stream gjithmone. Eshte nje faqe ku mund ta shkarkosh ate. Do ta gjej dhe do te ta tregoj. Por duhet tpyes dike se sme kuntohet.
 

Attachments

  • Screenshot_2021-06-15-23-31-15-301_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-15-23-31-15-301_com.android.chrome.jpg
    638.9 KB · Shikuar: 0

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.