• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Reload prishtine

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465

@Opium

Te betohem qe Kam we pak PO Pak fare tap as gjys kili whisky skam pas pi aty
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Leje nji fishek per mu prz ta shkrep une
????
hahahaha Kam rujt nji plumb dhe per ty

Poo shkova dhe studiova terenin ne ks njihere. @Anabela TI beson see kupton SE per cfare Kam shku me teper CA terreni. Kam studiu. :)
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,346
Mosha
27
Aahahahhahahahaahhahaaha lot joooooo se pastaj as emrin nuk ja shoh dot me ktu
???????
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
@Alesio ai djali ne kembe punon officer policies nee prokurorine e ks
Nee krime te Brenda ecsja jap Titan
Pse me na vra Neve meshkujve ju??
Pak PO na vrisni zemrat eshe jeten poo doji me na e mare :(
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,794
Te lumshin krahet!

Nje keshille,shof qe ke nxjerr video tek kanali yt me emer e mbiemer e po brenda kanalit ke video me momente familjare.Hiqi sepse mund kete plot kalamoj neper forum e chate qe neser mund ti perdorin kunder,te abuzojne e te mundohen te ofendoje duke e perdor ate video.Ne chat sidomos ka lloj lloj speciesh. ;)
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,923
Eshte nje Beretta 92FS , @Alesia te siguroj qe me kete ja nxjerr shpirtin nga ass... @titan -it lol
@titan nuk te mbroj dot nga kjo specie...

@Th3-King ju Fieraket vdisni per poligone mer... :p

p.s :. Tashi qe e shof avatarin e @Alesia ... po qe i ngja icik per nga eleganca dhe letaliteti ksaj "92FS"
 
Top