Reload prishtine

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346

@Opium

Te betohem qe Kam we pak PO Pak fare tap as gjys kili whisky skam pas pi aty
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346
Leje nji fishek per mu prz ta shkrep une
????
hahahaha Kam rujt nji plumb dhe per ty

Poo shkova dhe studiova terenin ne ks njihere. @Anabela TI beson see kupton SE per cfare Kam shku me teper CA terreni. Kam studiu. :)
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,343
Mosha
28
Aahahahhahahahaahhahaaha lot joooooo se pastaj as emrin nuk ja shoh dot me ktu
???????
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346
@Alesio ai djali ne kembe punon officer policies nee prokurorine e ks
Nee krime te Brenda ecsja jap Titan
Pse me na vra Neve meshkujve ju??
Pak PO na vrisni zemrat eshe jeten poo doji me na e mare :(
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Mesazhe
3,797
Te lumshin krahet!

Nje keshille,shof qe ke nxjerr video tek kanali yt me emer e mbiemer e po brenda kanalit ke video me momente familjare.Hiqi sepse mund kete plot kalamoj neper forum e chate qe neser mund ti perdorin kunder,te abuzojne e te mundohen te ofendoje duke e perdor ate video.Ne chat sidomos ka lloj lloj speciesh. ;)
 

Opium

Memento vivere
ANETAR ✓
Mesazhe
2,253
Eshte nje Beretta 92FS , @Alesia te siguroj qe me kete ja nxjerr shpirtin nga ass... @titan -it lol
@titan nuk te mbroj dot nga kjo specie...

@Th3-King ju Fieraket vdisni per poligone mer... :p

p.s :. Tashi qe e shof avatarin e @Alesia ... po qe i ngja icik per nga eleganca dhe letaliteti ksaj "92FS"
 
Top